reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
nie wiem, moja kosmetyczka twierdzi że lepiej odpuścić w pierwszym trymestrze, bo lampa UV, a poza tym w lakierach i bazach są silne środki chemiczne.
 
Witam wszystkie mamusie!Chciałabym się przywitać:) Jestem w 11+4 tc i to moja 5 ciaza. Trochę niespodziewana ale już zdązylam sie przyzwyczaić do tej mysli. Termin mam na 7 marca. Poza tym czuje się dobrze,w odróżnieniu od poprzednich ciąż w tej mam delikatne mdłości ale za to mega zmęczenie. No i muszę brać Eutyrox na tarczyce i mam na jajniku torbiel która lekarz obserwuje i zobaczymy .Na poczatku miałam krwiaka ale na szczescie sie ladnie wchlonal wiec problem z glowy. Kolejna wizyte mam w przyszlym tygodniu i beda to prenatalne wiec moze juz sie dowiem kto u mnie zamieszkal:)pozdrowka i milego dzionka:)
 
Manka
Tak usg robiłam w Polsce, ale na samolocie też wylądowałam bo miałam delikatne plamienia więc mnie tez sprawdził, ale on nie zauważył żadnego krwawienia i wszystko ok!!! :)
Witam nowe mamusie :)
ja maluje sobie paznokcie to nie zaszkodzi, jedynie co to staram się nie wdychać zapachu!!
a ja się nie zgodziłam na badania na downa , niepotrzebny mi dodatkowy stres i narażanie płodu, a co usunęłybyście ciążę gdyby się okazało się, że jest coś nie tak??
no a we wtorek usg w uk i znowu zobaczę malca :)
 
Hej ja też idę na wesele dziś . Zrezygnowałam z hybrydy ,bo też myślę że nie powinno się , ale zgrzeszylam i pomalowalam paznokcie.. wczoraj się umuwilam na wizytę i idę na koniec sierpnia .
 
Ja wokoło cały czas widzę ciężarne :)teraz zmykam na godz . masaż;)a potem relaks na basenie a nową mamusie witam serdecznie :) a co do hybryd to ja na urlop sobie zrobiłam a no i na prenatalne się umówiłam na 3.09:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zazdroszcze basenu :) Ja mam zakaz wszelkiej aktywnosci do 4 miesiaca a z basenu moja gin radzi rezygnowac mimo ze pomaga na kregoslup ale mowi ze nie ufa czystosci tych basenow. Sama nie wiem czy bede chodziła chociaz ochote mam wielka [emoji14]
 
Do góry