reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Bar Bra miłego wypoczynku :-)

Sarna super wiadomości, maluszek juz bardzo duży :-)

Ja dalej wypoczywam, teraz sobie jeszcze leżę a babcia zajmuje się synkiem :-)

Mi z tego chińskiego wychodzi dziewczynka ale ja czuję chłopca :-)
 
reklama
Witaj Bursztynek!
Dzięki za linka do tych darmowych badań, może przejadę się do Poznania- i tak mnie taniej wyjdzie niż dodatkowa wizyta ;). Tylko napisali, że nie zaleca się przeprowadzania w przeciągu 2 tygodni od poprzedniego a ja będę miała robione 1 września teraz. No ale 19 to już ponad 2 tygodnie heh.
A jeszcze z tego chińskiego kalendarza to powinnam mieć córkę w pierwszej ciąży a mam dwóch chłopaków :D
 
Sarna80 ojej, to pewnie pierwsza będziesz witać maleństwo :tak: Oczywiście w terminie ;-)

Misssoni ja pamiętam, jak moja babcia się zawsze kłóciła ze mną że dziewczynki to na niebiesko, bo na obrazkach ze świętymi kobiety zwykle były na ten kolor poubierane :sorry:

Asia1989 oo fajna opcja z tym darmowym usg, ale niestety u mnie w mieście nie ma :sorry: Najbliżej bym miała do Płocka, ale już to się chyba odbyło :sorry:

Barbra miłego wypoczynku :tak:

Bursztynek90 witaj :tak:


Dziś rano jeszcze leżąc w łóżku zrobiła mi się mała kulka z lewej strony brzucha, ale to śmiesznie wyglądało, w pierwszej ciąży miałam to samo, na takim samym wczesnym etapie ;-) Pewnie jelita też miały swój udział w tym, ale bez ciąży tak mi się nie dzieje :sorry:
 
A ja wybieram sie do fryzjera :D w koncu, juz nie moge na siebie w lustrze patrzec.
nailie- ja tak mialam w 10 tyg. w szoku bylam ze tak wczesnie cos czuje.
 
Melduję się po wizycie,wszystko dobrze dzidzius ma 4 cm i serduszko ładnie bije.Mielismy chwilowy kryzys, bo wyszły mi igg toxo dodatnie,a igm laboratorium zgubilo.Ja z ostatniego badania 3 lata temu wiedzialam,ze toxo nie przechodzilam,więc strach był czy teraz to nie świeża infekcja,ale chwala Bogu zrobilam na cito badania i igm wyszly ujemne,czyli musialam przechorowac w ciagu tych 3 lat.Smieszne jest to,ze przez cale dziecinstwo nie mylam owocow,warzyw,karmilam i opiekowalam sie bezdomńymi kotami i toksoplazmozy nie zlapalam.Teraz jak sie pilnuję to złapałam.
 
reklama
Do góry