reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
No mi tak lekarz wyliczył i tak mam w karcie ciąży napisane.
Na szczęście mało dzieci rodzi się w wyznaczonym terminie.
 
kate009 lapislazuri super kolejne dobre wieści dzisiaj oby tak dalej :-)

dżastibasti
mój akurat nie pyta bo pewnie jak bym mu zaczęła opowiadać lub dała poczytać to przy takiej ilości by wymiękł i już nie chciał nic wiedzieć hehe:-p
 
Dziewczyny mam dopegyt w domu bo ginka mi przepisala w razie potrzeby, wzielam jedna tabletke i teraz 138/92, caly dzien lezr w lozku i nie wiem skad takie cisnienie, brzuch dalej boli mam nadzieje szybko usnac i obudzic sie bez zadnych dolegliwosci.
Dobranoc dziewczyny jutro sie odezwe
 
Dziewczyny, jutro idę na kolejne usg do gine, tydzień temu nie było jeszcze nic widać, obecnie jestem w 5tc4dc, jak myślicie czy jutro już będzie widać zarodek i serduszko? Pozdrawiam! :)

m3sxlqxww1z34jix.png
 
Dziewczyny mam dopegyt w domu bo ginka mi przepisala w razie potrzeby, wzielam jedna tabletke i teraz 138/92, caly dzien lezr w lozku i nie wiem skad takie cisnienie, brzuch dalej boli mam nadzieje szybko usnac i obudzic sie bez zadnych dolegliwosci.
Dobranoc dziewczyny jutro sie odezwe


Trzymaj się i odpoczywaj jak coś to dawaj od razu znać dobranoc :-)
 
Kubusiowa ja zakupilam ten prenatal uno, biorę od dwóch dni, mdlilo mnie dzis troche jeszcze ale nie tak mocno jak jeszcze pare dni temu, zobaczymy jutro. ;)

Lilith rzeczywiście ciśnienie nie za ciekawe, oby jutro bylo lepiej :)

Sernik u mnie w 5t6d bylo widac tylko pęcherzyk, ani zarodka ani serduszka jeszcze nie widziałam.

U mnie dol brzucha zaaokraglony, ale wydaje mi się ze zawsze lekko byl, a teraz bardziej sie doszukuje wiec zauwazylam ;)


Przeczytałam wszystko co naskrobalyscie ale jestem tak padnieta po 5h za kierownica ze ciężko mi teraz odpisać na wszystko co przeczytałam :(

Gratuluje jeszcze tylko dziewczynom udanych wizyt :)

Nie pamiętam nicku, wiec powiem Witam Magda :-)

Do jutra, spokojnej nocki wam życzę :)
 
reklama
Dziewczyny, jutro idę na kolejne usg do gine, tydzień temu nie było jeszcze nic widać, obecnie jestem w 5tc4dc, jak myślicie czy jutro już będzie widać zarodek i serduszko? Pozdrawiam! :)

m3sxlqxww1z34jix.png

Jezeli dobrze obliczylam to mamy ten sam tydzien ciazy i prawie ten sam dzien :D U mnie pierwszy dzien ostatniej miesiaczki to 21 czerwca a cykle mam 28 dniowe, i jak na razie liczylam to tylko roznymi kalkulatorami ciazowymi wiec nie wiem ile prawdy pokazalo :p
 
Do góry