reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ja juz po wizycie, spokojniejsza, bo wszystko ok.Serduszko bije...tylko jest jedno ale.... termin to 29.02.2016... masakra jakaś, mam nadzieje, ze urodzę po terminie, bo zadomowiłam się tutaj i sama jestem z marca więc nie przyjmuje innej opcji nawet... w połowie drogi zorientlwalam sie źe nie dał mi skierowania na żadne wyniki... jutro do niego dzwonię.... ja imion jeszcze nie wymyślam czekam, aż poznam płeć....
 
Melduję się po usg - wszystko w jak najlepszym porządku, serducho mocno biło 130 uderzeń na min. :laugh2:. Wielkość zarodka 7 mm co odpowiada 6t4d a jestem w 6t5d także prawie idealnie:-). Termin z OM 18.03., a z usg 16.03. Jak wyszłam na zewnątrz to się aż poryczałam z radości :laugh2:.
Muszę się zaraz dopisać do terminów, bo wcześniej nie chciałam zapeszać.
 
Dziewczyny super wieści :) Oby tylko takie wszystkie miałyśmy :)

Lilith ciśnienie bardzo wysokie. Trzymaj się dzielnie i zrób wszystko by zbić je jak najszybciej :)

A co do imion to mój mąż od zawsze mówi, że jak będzie dziewczynka to będzie Madzia :) Dlatego jeszcze zanim zostaliśmy małżeństwem to wiedzieliśmy, że jak będziemy mieli córeczkę to właśnie Madzie. Ale zobaczymy co będzie, jak nadejdzie pora na poznanie płci i byłby chłopak to wtedy pomyślimy nad męskim imieniem :)

Dziewczyny czy Wasi mężowie/partnerzy też pytają co ciekawego piszą marcowe mamy? Bo mój mąż pyta :D
 
Ostatnia edycja:
Bar imiona piękne. Zresztą Hania to moja mała ukochana córeczka, a Michał to moja druga połówka.

Lapis, Kate gratki udanych wizyt.

Kate mi z ostatniego usg też wyszedł termin na 29.02

Grandiflora witaj wśród marcowek.
 
hej
LilithBoth jak tam u Ciebie??? Mam nadzieje że jakoś sytuacja opanowana i wszystko w porządku..

Grandiflora witaj :D

Dzastibasti mój pyta :D a jak mu mówię żeby sobie poczytał jak chce to odechciewa mu sie :D :D

Ja w końcu znalazłam chwile, choc padnieta juz dzis jestem nie tyle fizycznie co psychicznie... Wizyta u lekarza nie przebiegła tak jakbym chciała :( zamiast poprawy ciągle coś nie tak... przed nami a konkretniej przed synem kolejne bolesne badania, konsultacje i jeszcze wiecej leków.... ale damy rade musimy ...
W piatek znów kardiolog i znów stresik bedzie jak tam holter wyszedł czy te leki mu zmniejszą .. jeju mam nadzieje...

A ja dziś ogólnie pełna energii chwilami nawet nie czułam że w ciązy jestem, ale to tez może przez ten stres wywołany synem wizytą itd.... Jutro ja jade na badania... kiedyś trzeba
 
reklama
Chrobek to nie jestem sama, ale wg suwaczka masz 9t5d a ja wg usg 9tydz i 2 dni.
Dzasti ja mam Madzie, wybierał mąż innej opcji nawet nie chcial slyszec, może teraz dopuści mnie do głosu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry