reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
A słyszałyście o tym żeby nie robić za często usg w I trymestrze? Ja już miałam dwa razy. 4 sierpnia będę miała 3 raz, ale gdzieś czytałam, że robić tyle ile wskazane a Wy niektóre piszecie, że chodzicie na wizyty co tydzień albo do 2 lekarzy to nie za często? Mój brzuch też wywalony, w dodatku męczą mnie na wyjeździe zaparcia. Nawet activia średnio pomogła :/.


Ja też słyszałam, że nie można za często. W poprzedniej ciąży miałam tylko 4.

A brzuch trochę mnie przeraża, jak tak dalej pójdzie to nie dam rady wstrzymać się z mówieniem o ciąży do 13 tygodnia ;) Słyszałam, że w drugiej ciąży szybciej widać, ale że aż tak? Najlepsze że waga stoi przy tym. :-)

Grandiflora witaj :)

Bar Bra super imiona. Moja mała też Hania, a Michał mi się bardzo podoba ale u nas odpada bo mąż tak ma na imię ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja też słyszałam, że nie można za często. W poprzedniej ciąży miałam tylko 4.

A brzuch trochę mnie przeraża, jak tak dalej pójdzie to nie dam rady wstrzymać się z mówieniem o ciąży do 13 tygodnia ;) Słyszałam, że w drugiej ciąży szybciej widać, ale że aż tak? Najlepsze że waga stoi przy tym. :-)

Grandiflora witaj :)

Bar Bra super imiona. Moja mała też Hania, a Michał mi się bardzo podoba ale u nas odpada bo mąż tak ma na imię ;)


no myślę że moje imiona wygrają :p
 
Ja tez slyszalam, ze zbyt czesto nie mozna robic usg. A na pewno nie zdecydowalabym sie na usg co tydzien.. w pierwszej ciazy pierwsze usg mialam w 14 tyg, w tej bedzie to 10 tydz. Chociaz podejrzewam, ze gdybym mieszkala w Polsce to na pewno poszlabym juz na wizyte i usg:)
Dziewczyny a czy ktoras z Was bierze ten prenatal uno (mam nadzieje ze nie pomylilam nazwy). Bo mam ochote to kupic tylko zastanawiam sie czy rzeczywiscie pomaga na mdlosci..
 
reklama
lilith lec na ip po leki na cisnienie maksymalne bezpieczne w ciazy to 140/90 :szok::szok: dadzą sie dopegyt i przejdzie ale lepiej to ustabilizować bo to juz niebezpieczny poziom:baffled:
 
Do góry