reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja w poprzedniej ciazy tez mialam problemy ze skaczacym cisnieniem .Bralam doraznie dopegyt i bylo w miare.Teraz na razie biore magnez . niedobor magnezu tez prowadzi do nadcisnienia
 
reklama
Manka co do brzucha to wczoraj w szoku byłam jak mi go wywaliło wieczorem :szok: Dziś rano już jest standardowa oponka, trochę większa niż normalnie :-D

Eviczek o matko aż 8 tygodni czekać, strasznie długo... U mnie co 4 tygodnie, no chyba że jest coś nie tak to częściej

Lilith jedź na ip jak bardzo boli, powinni coś zaradzić

Grandiflora witaj :tak:

Barbra nie słyszałam o takim imieniu, skąd pochodzi? ;-)

Kate super że wszystko dobrze :tak: najwyżej będziesz zaciskać nogi :rofl2: Ja się zastanawiam czy o kwiecień nie zahaczę, bo córę przenosiłam 10 dni, tu pewnie będzie tak samo :sorry:

Lapis gratuluję dobrych wieści :tak:

Dzastibasti mnie mój okropnie wkurza jak chce poczytać o czym tu się pisze ;-) W końcu mi mówi że straszne pierdoły piszę, no ale już nawet spokojnie pogadać o bzdetach nie można, zero "prywatności" :sorry:

Serduszko zdrówka dla syna :tak: Wszystko będzie dobrze, w końcu kiedyś musi przyjść poprawa.

Sernik ja mniej więcej na tym etapie widziałam, ale każda ciąża jest inna, każdy gin może mieć inny sprzęt, chyba do 7 tyg jest czas na pojawienie się serducha :tak: A tak w ogóle to patrzę na Twój awatar i tak mnie naszło na taki sernik, o jaaa.....

Edit to sobie poczekamy razem, ja o 17.30, jak znowu lekarza nie będzie to się wkurzę :wściekła/y:
 
nailie Barbara bardzo znane imię :-)
edit1989 ​ trzymam kciuki :tak:

lilithgoth daj znać jak wrócisz z ip :-)

dziewczyny ja dziś pierwszy raz poczułam teraz ten metaliczny smak w ustach ehhh :-p ochyda
 
Barbra, chodziło mi o imię Eugin :rofl2: Musi być straszny ten metaliczny smak, ja póki co jeszcze go nie miałam :sorry:

Lilith daj znać co Ci powiedzą :tak:
 
ja miałam już też metaliczny smak, ale na szczęście szybko przeszedł, jedynie od wczoraj z wielkim bólem wpycham w siebie śniadanie czuje jak mi wszystko rośnie w buzi masakra :baffled: ale na szczęście to tylko z śniadaniem mam tak :-) jednak uczucie pełnego brzucha nie opuszcza mnie od rana :baffled: i pobolewanie w prawym jajniku, ale niestety taki mój urok miałam to już od początku ciąży co jakiś czas dlatego mam duphaston , chodź mam wrażenie jakby on już teraz juz mniej mi pomaga lekarz uspokajał że to normalna rzecz i jeśli nie ma krwawień przy tym to wszystko ok :baffled:

LilithGoth daj znać:-)
 
Hejka
Ja po wczorajszym dniu skrzydeł dostałam :-). Rano śmigneliśmy na badania, a wieczorkiem z wynikami do gin. Chcemy jechać z młodym w przyszłym tygodniu nad morze to zapytam czy nie ma przeciwwskazań, no i kolejną receptę na tabsy muszę dostać.

A teraz nadrabiam:

Grandiflora witaj :-).

Serduszko będzie dobrze, inaczej być nie może. Kto da radę jak nie my.

Kate009 super wieści z wizyty :-). Ja z synkiem wyczekiwałam do sierpnia i dałam radę, a już w połowie lipca dostałam w szpitalu takich skurczy, że byłam ciut ciut od rozpakowania.

LilithGoth 3maj się tam i wypoczywaj, jak coś to nie zastawiaj się tylko na IP śmigaj.

edit1989 kciukam za wieczorną wizytę! Ja dziś w granicach 19 powinnam wejść, ale zawsze są jakieś opóźnienia :baffled:.

Lewusek współczuję ciężkiej nocki. Ja dziś sobie przeglądałam starą kartę ciąży to zauważyłam, że pod koniec ciąży też wyskakiwalo mi wysokie ciśnienie.

A tak w ogóle to muszę zakupić ciśnieniomierz, bo wypadałoby raz na jakiś czas skontrolować.
 
reklama
Do góry