reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ah, poprosiłam mojego braciszka zeby mi odkurzyl w pokoju, po posprzątaniu, przychodzi do mnie i mówi ze musze sobie poprawić ;) ah, kochane rodzeństwo.
Teraz chodzą za mną pierogi ruskie, takie babci roboty :-)
Mi nic nie smakuje, ale jak juz cos posmakuje mogę jeść i jeść :-) ale niestety mdlosci i tak sa, staram się jeść Male porcje, przez wzdęcia, ale przez to szybko robię sie glodna i pojawiają sie mdlosci wiec bledne kolo :)
 
Czesc dziewczynki, czy mozna sie dolaczyc? :) a i u mnie termin przypada jakos na polowe marca 2016. Nie znam jeszcze dokladnie przewidywanej daty porodu bo jestem poki co po pierwszej wizycie u lekarza, tu po odkryciu drugiej kreseczki na tescie :) wizyta byla 1.07 wiec za wczesnie bylo na jakies liczenie itp....tak prYnajmniej twierdzil lekarz. Aktualnie jestemw 9tc i czekam niecierpliwie na wizyte 3.08.... Chce uslyszec wowcZas ze to male serduszko bije i jest ok:)
 
Hej :-) no pewnie. ale chyba jesteś we wcześniejszym tyg ciąży bo ja mam termin na 2.03 a jestem w 9 tgc, właśnie co zaczęłam ;-)
 
I polecam wszystkim przyszłym mama aby ściągnąć sobie aplikacje na tel ,,moja ciąża,, i tsm wylicza wam tydzień ciąży według terminu ost miesiaczki lub daty porodu i z tyg na tydz przesyła info co się dzieje z naszym organizmem i dzieckiem bardzo fajna aplikacja
 
I polecam wszystkim przyszłym mama aby ściągnąć sobie aplikacje na tel ,,moja ciąża,, i tsm wylicza wam tydzień ciąży według terminu ost miesiaczki lub daty porodu i z tyg na tydz przesyła info co się dzieje z naszym organizmem i dzieckiem bardzo fajna aplikacja

Też polecam aplikację ☺ juz w pierwszej ciąży śledziłam co się tam dzieje nowego w brzuszku
 
Pauilna witaj no to mamy wizytę w tym samym dniu z tym że ja już w wt słyszałam bicie <3 a 3.08 zobaczymy jak sie rozwija :-)
Paulina :-) dzięki za info o apce ściągnę sobie ją z chęcią, tyle że jestem 1/2 tyd później w ciąży niż wychodzi to z wyliczeń więc nie do końca się dzieję to u mnie co wychodzi z obliczeń :crazy:
Lewusek nie każda a ja nie mam :-D właśnie ją ściągam :-)
 
Ostatnia edycja:
Pauilna witaj no to mamy wizytę w tym samym dniu z tym że ja już w wt słyszałam bicie <3 a 3.08 zobaczymy jak sie rozwija :-)
Paulina :-) dzięki za info o apce ściągnę sobie ją z chęcią, tyle że jestem 1/2 tyd później w ciąży niż wychodzi to z wyliczeń więc nie do końca się dzieję to u mnie co wychodzi z obliczeń :crazy:
Lewusek nie każda a ja nie mam :-D właśnie ją ściągam :-)

To zamiast daty ostatniej miesiączki wpisz sobie tam datę co wychodzi z usg zapłodnienie i będziesz na bieżąco ☺
 
reklama
edit1989 oo dzięki jak tylko będę wiedziała to wpisze sobie czyli w poniedziałek bo chyba wtedy mi powie miałam w wt wizytę biło serce ale lekarz mi nie powiedział na kiedy termin nie wiem czy może za maleńkie było czy za wcześnie nie wiem :-)
 
Do góry