reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Kciuki za wizyty
Olencja lez i dzwon do lekarza ale się narobili..
Ja będę robić zdjęcia z synem mam chyba tylko dwa a teraz chce mieć pamiątkę. Szkoda ze mam brzucha roztepach bo marzy mi się sesja ciazowa w bieliznie. Taki prezent na ur dla R. Sale tu lutowek ja też z lutego :-)

Rozstępy każdy fotograf zretuszuje bez problemu jeśli klient chce....:-D:tak:
 
Eniola, bardzo mi przykro:( to takie niesprawiedliwe, że tyle dziewczyn traci fasolki...

Bar Bra jak u ciebie po wizycie?

Ja wróciłam właśnie od koleżanki i brzuch zaczął boleć..chyba wezmę nospę i lapka do łóżka żeby popracować trochę
 
Ja teraz dopiero wróciłam bo załatwiałam jeszcze trochę spraw zakupy i jedzonko i takie tam :-p
Dzidzia rośnie w tej chwili ma 1,5cm widziałam serduszko jak biło na filmie coś cudownego zdjęcie za chwilkę wrzucę do reszty zdjęć w temacie ;-) 18 mam kolejną wizytę przed urlopem chce mnie zobaczyć ale powiedział że nie widzi przeciw skazań do wyjazdu i kąpieli mam uważać w wc i dbać o czystość ręce warzywa owoce itp .
Powiem wam że te serduszko jak widziałam jak bije to się aż popłakałam mam zacząć brać witaminy dla kobiet w ciąży i na razie tyle


Eniola strasznie mi przykro :-:)-:)-(

A co do pierogów to właśnie przywiozłam do domu z kapustą i grzybami i ruskie :-p
 
Bar Bra dobrze, że u Ciebie dobre wieści :) Dużą już masz fasolke :-)

No wiem właśnie obym nie miała kolosa hehe 4 kg bo mi miednica strzeli hehe :-p

z wielkością to pewnie dlatego powiedział że tego 20 mogę spokojnie jechać na wakacje bez zagrożenia :-) że będzie już na tyle rozwinięta fasolka że nic nie powinno się stać :-)
 
reklama
No wiem właśnie obym nie miała kolosa hehe 4 kg bo mi miednica strzeli hehe :-p

z wielkością to pewnie dlatego powiedział że tego 20 mogę spokojnie jechać na wakacje bez zagrożenia :-) że będzie już na tyle rozwinięta fasolka że nic nie powinno się stać :-)



Ja byłam w czwartek u lekarza i maleństwo miało 6 mm, byłam wtedy w 7t4d, zastanawiam się skąd takie rozbierzności, bo 6 mm a 1,6 cm to spora różnica, tym bardziej że w podpisie napisane jest że dzidziak ma około 6 mm...dodam że u mnie wyszło że ciąża starsza niż OM....:sorry:
 
Do góry