reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hejka

U mnie dziś straszny dzień, co zjem to zaraz muszę biec do łazienki. Oby tylko nie było powtórki z poprzedniej ciąży, bo wtedy w 1 trymestrze 3 razy lądowałam w szpitalu :-(. A mdłości utrzymywały mi się w mniejszym lub większym nasileniu przez całą ciążę. Mało tego, jeszcze kilka dni po porodzie potrafiłam przytulać się do kibelkiem z rana. Gin orzekł, że taka już moja uroda :crazy:.

Sorry, ale nie nadrobię z czytaniem... A najgorzej, że młody chce żeby się z nim bawić i w kółko o coś woła, a ja ledwo żyję :baffled:.

Witam nowe marcóweczki :-).

I oczywiście kciukam za dzisiejsze wizyty :-).

Ja swój termin podam po kolejnej wizycie, na której dopiero kartę ciąży będę miała założoną. Oczywiście jak usg wyjdzie ok. Z moich obliczeń wynika, że koło 20.03., bo ostatnią @ miałam 12.06.

Zmykam, może uda mi się syna uśpić to będzie chwila spokoju.
 
reklama
Dziewczyny musze sie z Wami pozegnac. Jestem po wizycie. Wszystko mnie boli i mocno krwawie. Jestem w trakcie poronienia.
Pani doktor kazala mi zrobic szereg badan, ale najpierw sprawdzic TSH. Wedlug niej mam powiekszona tarczyce i to moze byc przyczyna poronien. I jak juz bede miec wyniki to mam do niej wrocic. Jak to nie jest to, to bedziemy szukac dalej.

Moze jeszcze sie gdzies tutaj spotkamy ;)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry