reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
sylvi nie jesteś sama, ja też mam brzuch wzdęciowy. Jak rano wstaje to w miarę wygląda, ale już pod wieczór to jest mega. Mąż jak wraca z pracy to nie dowierza, że od rana do wieczora może nabrać takich rozmiarów :p

Dziewczyny a odnośnie sukni ślubnej, to mam koleżankę, która ślub bierze w ostatni weekend sierpnia, a załatwiali wszystko w zeszłym tygodniu (dzidziuś w drodze i chcą ślub od razu) i suknie zamówiła w zeszłym tygodniu i do końca sierpnia uszyją ja w salonie dla niej :) Panie powiedziały, że są przygotowani na takie przypadki, bo się zdarzają :)
 
Ostatnia edycja:
Patrzyłam ostatnio i to bezalkoholowe nie jest. Ma ok.0,5 %. Mnie na szczeście wcale nie ciągnie do alkoholu w ciąży. Przed ciążą lubiłam winko w weekend albo piwko jak ciepło a teraz nic. I całe szczeście :)

wiem bardzo dobrze że ono ma do 0,5% alk. ale lekarz mi nie zabronił pytałam, a po 2 pochodzę z rozsądkiem nie można się dać zwariować, raz na jakiś czas nie zaszkodzi ten alko zdąży wywietrzeć nim trafi do mnie :-) ale teraz już nawet mnie nie ciągnie do nich a jak czuje piwo od męża aż mnie skręca z smrodu pomimo że on dopiero zrobił łyk piwa :no:
 
Mój brzuch po zastanowieniu to jednak też spożywczo-wzdęciowy :p Ciężko się przyznać do tego spożywczego :p

Dziewczyny a macie zamiar fotografować Wasze brzuszki np. co tydzień, żeby zobaczyć jak się zmieniają? Bo moja to pierwsza ciąża i się właśnie nad tym zastanawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Dzastibasti, moje tez pierwsze i myślałam właśnie o jakiejś pamiątce. :-) ale jak juz to zacznę jak lekarz potwierdzi w piatem ze wszystko juz dobrze podroslo :-)

A co do sukni jest tak jak napisalas :-) miałam juz wybrana bo wesele planowane z wyprzedzeniem, ale jako ze się udalo zajść to suknie bede wybierać po porodzie :-) wiem mniej więcej co chce i co ewentualnie zatuszuje pozostałości brzuszka :-)
 
tak, ja robię zdjęcie co tydzień w tej samej scenerii, dodam że to też moja 1 ciąża :-) tak mi doradziły koleżanki, że to fajna pamiątka wadziłam u jednej i faktycznie fajnie to wygląda ;-)
 
Dzasti ja sobie wymyslilam taki tryptyk podpatrzony w necie.; na pierwszej fotce dziewczyna pokazuje test, na drugim obejmuje juz pokaźny brzuchol a na trzecim tuli w ramionach maleństwo. Wszystkie ujęcia siedzi na łóżku w ten sam sposob. Może znajde linka.
 
hehe juz panikowalam a okazuje sie ze 950 tej dopłaty głównie za ogrzewanie okolo 700 nam wyszło :baffled:
idę wykąpać mojego bobka i zamierzam leżakować :D :-D
 
Milagros każdy salon sukien ślubnych, który dba o swoje klientki, nawet w dwa miesiące potrafi zdziałać cuda :D ALe fajnie, że na Waszym weselu będzie Wasz dzidziuś :) A z tego co pamiętam co pisałaś ( a teraz z moją pamięcią bywa rożnie :p) to dzidzi planowane? :)
 
reklama
Balladyna, fajny pomysl. Ja myślę o zdjęciach co tydzień, na tle naszego póki co zrujnowanego salonu, może to później dosyć fajnie wyglądać :-)
 
Do góry