reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja nie mam jeszcze nic bo to pierwsza dzidzia i tez jestem strasznie ciekawa czy chlopczyk czy dziewczynka ;)

manka_tk a ja mam wyprawke i dla chlopca i dla dziewczynki juz gotowa :) dla chlopca po synku a dla dziewczynki-bo moj synus zrobil zarcik i udawal dziewczynke w brzuszku ;D oszukal wszystkich lekarzy;D i mam sporo różowych ubranek i kocykow;D
 
reklama
KubusiowaMama fajnie :) ja zamierzam te pierwsze rzeczy kupić takie w neutralnych kolorach, moja znajoma dowiedziała sie w 9 miesiącu ze jednak chłopak i miała duży problem bo wszystko różowe, a juz była w tak zaawansowanej ciąży to nie było jej łatwo latać znowu po sklepach ;)
 
Cześć dziewczyny nie dam rady nadrobić żeby wszystko przeczytać, za dużo piszecie :p
A ja dzisiaj znów do lekarza musiałam bo dalej mam problem z oddawaniem moczu i krwią w nim. Dostałam kolejny antybiotyk bo tamten nie pomógł. Przyszły wyniki i krwi w moczu mam bardzo dużo. Naszczescie narazie nie ma to wpływu na dzidziusia ale antybiotyk to antybiotyk :( Ja idę rana dzisiaj w kuchni bo mam 2 torty do zrobienia i jeszcze obiad i dzieci i obowiązki i padam po całym dniu, mam już dosyć.
 
KubusiowaMama fajnie :) ja zamierzam te pierwsze rzeczy kupić takie w neutralnych kolorach, moja znajoma dowiedziała sie w 9 miesiącu ze jednak chłopak i miała duży problem bo wszystko różowe, a juz była w tak zaawansowanej ciąży to nie było jej łatwo latać znowu po sklepach ;)
Ja mam zamiar kupic wszystko unisex, bo prawdopodobnie nie bede chciala poznac plci dziecka [emoji14]. Chcialabym miec niespodzianke w dzien porodu.

Ale kto wie moze mi sie cos odmieni.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
manka_tk cieszymy się razem z tobą na pewno wszystko będzie dobrze :tak:

ola1990 u mnie podobnie 3 koleżanki poroniły 2 się nadal starają i nic zero są załamane teraz nie gadają ze mną bo ja jestem w ciąży :-(


Powiem wam że strasznie się czuję znowu się położyłam usnęłam teraz wstałam i jestem taka słaba nie wiem co mi dziś jest :-:)tak:
 
manka_tk cieszymy się razem z tobą na pewno wszystko będzie dobrze :tak:

ola1990 u mnie podobnie 3 koleżanki poroniły 2 się nadal starają i nic zero są załamane teraz nie gadają ze mną bo ja jestem w ciąży :-(


Powiem wam że strasznie się czuję znowu się położyłam usnęłam teraz wstałam i jestem taka słaba nie wiem co mi dziś jest :-:)tak:

Ja mam tak samo kompletnie nie mam siły, włosy mi jeszcze do tego wypadają i paznokcie całe połamane.
Lekarz kazał mi już brać witaminy. Ciekawe ile mnie czeka badań bo u nas dopiero w 12 tygodniu robią.
 
ależ naskrobałyście tych postów :-D:-D

ja melduje że ju po wizycie jest ciałko zółte jest domek dla fasolki, zarodka póki co brak bo gin tweirdzi że to dość mloda ciąża - ost @ 13 czerwca, okresy mam długie bo okolo 30-32 dni i mozliwe ze to dopiero 3 tydzien co o tym myslicie?

kiedy powinnien pojawic sie zarodek?
wizyte mam 12 sierpnia ;-)
 
ironia u mnie było podobnie, ostatni okres 10.06 i tydzień temu (5t1d) też tylko pęcherzyk. teraz mam 1.08 i gin powiedział że powinno już być widać fasolkę, więc ty 12.08 już też pewnie zobaczysz

witam nowe mamusie:)
olencja, oby antybiotyk szybko pomógł, a ty trochę odpoczywaj, nnie szalej w kuchni;)
natka, to ty twarda jestes, ja bym nie wytrzymala;)
 
reklama
Olencja mi sie dziwne paznokcie u stop zrobily :/ strasznie pozolkly :/

Olencja bylas juz u gp??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Byłam już u GP nawet wysłał mój list do szpitala i już ustalili mi wizytę na 12 tydzień. A dzisiaj byłam u GP z tym problemem moczowym znowu i dalej niestety po antybiotyku jest problem więc dziś dostałam inny.
A ty u gp jeszcze nie byłaś?
 
Do góry