reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Rzadko wpadam. Dzis od 10-13 bylam nie do zycia :(. Zdrzemnelam sie z młodym a potem udalo mi sie mu jakies zajecie znalezc i siąść do kompa bo po prostu nie daje rady. W sumie codziennie kolo południa sie kiepsko czuje, wiec muszę plan dnia Se przestawić :).
 
Eviczek, a z której części uk jesteś?
Fruzka bądź więc moją Gruzją:szok: no i gratulacje pięknej fasolki!!!
czy liczyłyście ile nas tutaj jest bo ja sie już pogubiłam :baffled:
moje mdłości trochę odeszł, ale to może dlatego że tuz tuż tzn w Piątek już 10 tydzięń się zacznie
czekam cały czas na telefon od Gp kiedy spotkanie powiedziała, źe zadzwonią więc cierpliwie czekam
 
Ja mam zamiar kupic wszystko unisex, bo prawdopodobnie nie bede chciala poznac plci dziecka [emoji14]. Chcialabym miec niespodzianke w dzien porodu.

Ale kto wie moze mi sie cos odmieni.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

To wyobraz sobie jaka ja mialam niespodzianke w dniu porodu ;) trafilam do szpitala na 3 dni przed porodem i podczas usg kolejny lekarz potwierdzil, ze bedzie dziewczynka. Jak sie Kubus urodzil to az przyszedl zobaczyc czy polozne nie zartuja ze z dziewczynki sie chlopak zrobil:-D:-D
 
Sarna bardzo dużo nas jest :) Ja jak byłam początkiem lipca na badaniu bety to pani się wtedy śmiała, że jestem już którąś z kolei kobietą, która podejrzewa ciąże tego dnia, a zazwyczaj pojedyncze osoby przychodzą. Ale dodała jeszcze, że lato już jest,że pewno poczułyśmy klimat wakacyjny i się wyluzowałyśmy i się udało :):) może coś w tym jest :):) lato, wakacje, odpoczynek ... i dzidziuś w drodze :)
 
reklama
Sarna bardzo dużo nas jest :) Ja jak byłam początkiem lipca na badaniu bety to pani się wtedy śmiała, że jestem już którąś z kolei kobietą, która podejrzewa ciąże tego dnia, a zazwyczaj pojedyncze osoby przychodzą. Ale dodała jeszcze, że lato już jest,że pewno poczułyśmy klimat wakacyjny i się wyluzowałyśmy i się udało :):) może coś w tym jest :):) lato, wakacje, odpoczynek ... i dzidziuś w drodze :)


Coś rzeczywiście w tym jest ;-):-)
 
Do góry