reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Sarna bardzo dużo nas jest :) Ja jak byłam początkiem lipca na badaniu bety to pani się wtedy śmiała, że jestem już którąś z kolei kobietą, która podejrzewa ciąże tego dnia, a zazwyczaj pojedyncze osoby przychodzą. Ale dodała jeszcze, że lato już jest,że pewno poczułyśmy klimat wakacyjny i się wyluzowałyśmy i się udało :):) może coś w tym jest :):) lato, wakacje, odpoczynek ... i dzidziuś w drodze :)
Cos w tym jest ;) Ja polecialam sama do Pl i wrocilam do Irlandii dokladnie w dzien kiedy mialam jajeczkowanie i zaskoczylo za pierwszym razem ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Cos w tym jest ;) Ja polecialam sama do Pl i wrocilam do Irlandii dokladnie w dzien kiedy mialam jajeczkowanie i zaskoczylo za pierwszym razem ;)


Zdecydowanie tak jest, Hanię przywieźliśmy sobie z wakacji 6 lat temu, a z tegorocznych kolejną fasolkę :)

To super
My natomiast 14 czerwca świętowaliśmy 1 rocznicę ślubu i udało się :-)
 
A ja 13 czerwca miałam urodziny i taki prezent "celny strzał"(jak to mówi mój mąż) dostałam od Niego :D Ale dzień moich urodzin to mi się już zawsze z wakacjami kojarzy :D
 
Sarna jutro 10 tydz juz? Liczysz od ostatniej miesiączki?
Ja chyba mam akurat czas kolejnej @ bo mnie brzuch napierdziela jakbym zaraz miala dostać : / Jutro bym dostala gdyby nie ciąża. A mdli mnie dzisiaj okropnie.
Sylvi to dziwie sie ze zaskoczylas akurat jak taka strata pieska, mi kotek odszedl w lutym i tak to mocno przezylam, ze wiedzialam że sie nie uda dzidzi.
 
O matko, ale tu produkcja, już nie wiem na co komu odpisywać :-)

Jellyfish witaj, tylko się cieszyć że tak sprawnie wam to poszło :tak:

Volka u Ciebie kapuśniak, u mnie jakiś smak na pomidory :sorry: Kapuśniak był w zeszłym tygodniu ;-)

Manka_tk witaj :tak:

Ola1990 ale Ci się trafiło z darmowymi badaniami :tak:

KubusiowaMama ale niespodzianka z płcią! Mój P zrobił takiego psikusa mojej teściowej, ale to było ile lat temu :-) Ja mam za to same ciuchy dla dziewczynki, więc ominie mnie frajda z zakupami, no chyba że wyjdzie chłopak to sobie poszaleję :tak: Mam trochę unisexów w rozmiarze 62, bo długo nie było wiadomo na 100% co we mnie siedzi, jeszcze teściowa poszła do wróżki która jej powiedziała że będzie chłopak :-D

Olencja oby antybiotyk szybko zadziałał :tak: Robisz torty na zamówienie?

Natka wow, ja bym nie wytrzymała z ciekawości :rofl2:

Ironia mi w poprzedniej ciąży na tym etapie też podobnie powiedział, tzn był już zarodek i migające serduszko, ale było na tyle wcześnie, że nie dało się zmierzyć zarodka. Uznał że to może z 4 tydzień, a potem młoda nadrobiła do wielkości z om

Dzastibasti haha no moje to na pewno pamiątka z wakacji, akurat udało nam się wyrwać na weekend bez dziecka :rofl2:


Od dziś oficjalnie zaczęłam się toczyć, pobiłam chyba swój rekord w jedzeniu :zawstydzona/y: Chyba poczekam z godzinkę i wsunę może 3 kolację :-D
 
reklama
O matko, ale tu produkcja, już nie wiem na co komu odpisywać :-)

Jellyfish witaj, tylko się cieszyć że tak sprawnie wam to poszło :tak:

Volka u Ciebie kapuśniak, u mnie jakiś smak na pomidory :sorry: Kapuśniak był w zeszłym tygodniu ;-)

Manka_tk witaj :tak:

Ola1990 ale Ci się trafiło z darmowymi badaniami :tak:

KubusiowaMama ale niespodzianka z płcią! Mój P zrobił takiego psikusa mojej teściowej, ale to było ile lat temu :-) Ja mam za to same ciuchy dla dziewczynki, więc ominie mnie frajda z zakupami, no chyba że wyjdzie chłopak to sobie poszaleję :tak: Mam trochę unisexów w rozmiarze 62, bo długo nie było wiadomo na 100% co we mnie siedzi, jeszcze teściowa poszła do wróżki która jej powiedziała że będzie chłopak :-D

Olencja oby antybiotyk szybko zadziałał :tak: Robisz torty na zamówienie?

Natka wow, ja bym nie wytrzymała z ciekawości :rofl2:

Ironia mi w poprzedniej ciąży na tym etapie też podobnie powiedział, tzn był już zarodek i migające serduszko, ale było na tyle wcześnie, że nie dało się zmierzyć zarodka. Uznał że to może z 4 tydzień, a potem młoda nadrobiła do wielkości z om

Dzastibasti haha no moje to na pewno pamiątka z wakacji, akurat udało nam się wyrwać na weekend bez dziecka :rofl2:


Od dziś oficjalnie zaczęłam się toczyć, pobiłam chyba swój rekord w jedzeniu :zawstydzona/y: Chyba poczekam z godzinkę i wsunę może 3 kolację :-D


Nie ty jedna ja tak do 18 nic nie jadłam tylko spałam taka byłam słaba a jak mój wrócił z pracy to zjadłam całą czekoladę białą bąbelkową -uwielbiam ja :-) teraz pierożki a potem jeszcze żurek bo jakoś wróciłam do sił :tak:
 
Do góry