reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
lilith no tak pewnie zrobię, ale z drugiej strony to będzie paczka najbliższych przyjaciół i się zastanawiam czy poprostu im powiedzieć, zobaczymy co mój myśli... ;-)
 
Byłam wczoraj na wizycie i jestem załamana. Pęcherzyk 21 mm a zarodka brak! :-( jak to możliwe??????
Na pierwszym usg byłam 6.07 i zarodek był u miał 1.4 mm, gin mówił że za mały jak na początek 6 tyg. Więc poszłam w piątek ddo innego i zarodek miał 2.7 mm, nie było słychać serduszka, a Pęcherzyk 15 mm. Gin powiedział że zarodek o tydzień mniejszy niż wynika z OM, ale ze tak się często zdarza. Więc poszłam wczoraj po tygodniu czy zarodek rośnie a go tam nie było. W środę mam iść na oddział zrobić jeszcze jedno usg na innym sprzęcie i przez innego lekarza w celu potwierdzenia pustego jaja płodowego :-(
 
Roxxi był i nie ma?? jak to możliwe?może sprzęt zawiódł i nie pokazał. zrób koniecznie jeszcze USG na dobrym sprzęcie.
 
roxxi przykro mi ; ((

sylvi zdarza sie, ze jest a pozniej nie ma. Ja bylam w takiej sytuacji.

Skan mialam w pierwszej ciazy w 7t6d ciaza okazala sie jednak o tydzien mlodsza na usg. Tylko ja nie bralam tego go siebie bo widzialam bijace serce. Kazali mi wrocic 2 tyg pozniej. Jak wrocilam to sie okazalo, ze jajo plodowe ma rozmiar jak na prawie 10 tydzien (czyli prawidlowy) a zarodek skorczyl sie i jest mniejszy niz na 1 usg no i serce nie bije. Tez sie zastanawialam jak to mozliwe.

Nie mialam zadnych krwawien ani nic co by zwiastowalo poronienie. Tydzien pozniej przeprowadzili zabieg. To bylo w lutym tego roku.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Eniola witaj

Roxii bardzo mi przykro.

Kubusiowamama ja też się strasznie cesarki boję. Hanie rodzilam ponad 12 godzin i już położna dzwoniła, że trzeba szybko robić cesarke bo poród długo trwa, ja już siły nie miałam, a mała nie schodziła w dół i jak usłyszałam szykujcie stół będzie cesarka to nagle się spielam i na jednym partym mała wręcz ze mnie wyskoczyła.
 
Eniola witaj i gratulacje! :)
Dziewczyny, ja Was podziwiam, ze z takim luzem podchodzicie do cesarki. Ja to sie tak strasznie tego boje. Caly poprzedni porod (51godz) modlilam sie zeby tylko sie cesarka nie skonczylo;)tak sie balam ciecia ;) na szczescie Synus sie dzielnie trzymal i udalo sie naturalnie urodzic :)


O masakra chyba bym nie dała rady tak mi się wydaje ale mimo wszystko wolałabym naturalnie ale jestem chudziutka to słyszałam że może być z tym problem :/
 
Eniola witaj i gratulacje :-) widzę że jesteśmy w tym samym wieku :tak:

Mnie poród przeraża, ale chyba wolę naturalny niż cesarkę...

Zaraz na zakupy a potem na grilla idziemy, jak mi każą pić to będzie wesoło, będę musiała jakoś się wyplątać :-)


Ja akurat miałam wymówkę bo autem nawet jak blisko do znajomego to zakupy ciężkie a wieczorem zimno :p to lepiej autem pojadę a niech się chłop napije hehe :p
 
Byłam wczoraj na wizycie i jestem załamana. Pęcherzyk 21 mm a zarodka brak! :-( jak to możliwe??????
Na pierwszym usg byłam 6.07 i zarodek był u miał 1.4 mm, gin mówił że za mały jak na początek 6 tyg. Więc poszłam w piątek ddo innego i zarodek miał 2.7 mm, nie było słychać serduszka, a Pęcherzyk 15 mm. Gin powiedział że zarodek o tydzień mniejszy niż wynika z OM, ale ze tak się często zdarza. Więc poszłam wczoraj po tygodniu czy zarodek rośnie a go tam nie było. W środę mam iść na oddział zrobić jeszcze jedno usg na innym sprzęcie i przez innego lekarza w celu potwierdzenia pustego jaja płodowego :-(

Ojjj może rzeczywiście idź jeszcze na porządne usg pomyłki czasem się niestety zdarzają teraz to też mogła być pomyłka
 
reklama
Do góry