reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hej dziewczyny ;) To jest moj pierwszy post na tym forum ;)
Jestem Eniola, mam 24 lata i mieszkam w Londynie. W tym miesiacu pierwszy raz spoznila mi sie miesiaczka. Zawsze mialam jak w zegarku, no +/- 1 dzien. Po 4 dniach spoznienia postanowilam zrobic test, w sumie 2 na raz. No i mam, 2 grube piekne kreseczki, a w sumie to 4 :D Tak wiec prosze o przyjecie do Waszego zacnego grona i pozdrawiam ;*
 
reklama
Fruzka czemu trzecia hmm... Pierwsza 6lat temu synkowi spadlo bardzo tetno i musieli szybko ciac, druga bo mialam nadcisnienie tetnicze i zaczela mnie juz piec blizna, a trzecia dlatego ze juz porod naturalny nie wchodzi w gre zreszta tez dlatego mam obserwowac blizne bo w drugiej ciazy jak juz pisalam piekla mnie i zaczela sie rozchodzic od wewnatrz.
Violka ginekolog da ci wybór, bo jak juz mialas jedna mozesz miec druga ale nie musisz
 
Enila witaj
uuu to przerąbane miałaś ja się cc bym bała,z synem mnie mocno rozerwało na tylek przez tydzien siąść nie mogłam ale ur go 4180 i 59 długi
 
ja będę mieć 2 chyba tez cesarkę bo mam przepuklinę 4 mm w kręgosłupie lędźwiowym ciekawe co powie lekarz bo narazie mu dałam wykaz z rezonansu wizytę mam 11 sierpnia ale czas się dłuży niesamowicie
 
Eniola witaj i gratulacje! :)
Dziewczyny, ja Was podziwiam, ze z takim luzem podchodzicie do cesarki. Ja to sie tak strasznie tego boje. Caly poprzedni porod (51godz) modlilam sie zeby tylko sie cesarka nie skonczylo;)tak sie balam ciecia ;) na szczescie Synus sie dzielnie trzymal i udalo sie naturalnie urodzic :)
 
Ja 51 godz od kiedy przyjechalismy do szpitala i zrobili ktg. Od pierwszych skurczy 58godz. 28godz po odejsciu wod. Po oksytocynie bo skurcze byly a rozwarcia nie... ale mimo wszystko wizja cesarki bardziej mnie przeraza ;)
 
Eniola witaj i gratulacje :-) widzę że jesteśmy w tym samym wieku :tak:

Mnie poród przeraża, ale chyba wolę naturalny niż cesarkę...

Zaraz na zakupy a potem na grilla idziemy, jak mi każą pić to będzie wesoło, będę musiała jakoś się wyplątać :-)
 
reklama
Do góry