reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Bar Bra do CC jest wskazanie jak masz wąskie biodra u mnie w szpitalu przed porodem mierzą
Roxii oby lekarz się mylił kciukam
 
reklama
No właśnie byłam u dobrego, ma dobrą opinię i dobry sprzęt, dlatego trochę się martwię. Ale mam nadzieję bo każdy się czasem myli. Mam nadzieję za fasolka pi prostu się schowała.
 
reklama
Mnie odpukać na szczęście już podbrzusze nie boli, ale też bym nie brała więcej jak jedną, dwie nospy. Ciekawa jestem za to czy jest coś na mdłości, bo ja już normalnie z tym nie wyrabiam. Wymiotować, jeszcze nie wymiotowałam, ale te mdłości to coś strasznego.
A co do mojego młodego to wysłałam dzisiaj męża do pediatry, ale prywatnego z wynikami badań i okazało się, że tamten źle dobrał leki. Młody ma jakieś bakterie paciorkowcowo-szkarlatynowe i dostał antybiotyk, ale zapewnił mnie, że dla mnie nie jest to zaraźliwe :).
 
Do góry