reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
LilithGoth cudna Fasolka! :) ach, jak ja bym juz chciala Kruszyne podejrzec:) ale jeszcze co najmniej miesiac czekac trzeba ;)

OLA1990 mysle, ze to wzdecia. Ja tez czasem wygladam jakbym juz brzuch miala ;) ale na tak wczesnym etapie nie jest mozliwe zeby brzuch sie zaokraglal;)
 
Haha Lilith to witaj w klubie z terminem
:-D nie moge niestety na tel sie pozachwycać Twoją fasoliną.
Ola ja mialam w 5 tyg ogromny brzuch, teraz normalny tylko po jedzeniu na maksa mnie wywala :-)
Dobranoc mamuśki
 
Lilith, ale duża już twoja kruszynka:) gratuluję udanej wizyty:)

Ja dziś pospałam 9 godzin...i teraz kregosłup daje się we znaki:( Myślicie że na tym etapie ciąży można się umówić na masaż pleców?
 
Hej

Lilith piękna i duża fasolka, gratulacje.

Sylvi ja bym poczekala do 12 tyg z masażem, w poprzedniej ciąży od 4 miesiąca chodziłam. Ale najlepiej zapytać się gina.

Ja wczoraj miałam stresujacy dzień. Mąż miał wypadek na rowerze. Na szczęście nic groźnego się nie stało. Był w szpitalu na szyciu brody. I ma kilka zadrapan. Spadła mu linka hamulcowa, zaplontala się w nogę i w rezultacie przeleciał przez kierownicę. Całe szczęście że nie wypadł na ulicę.
 
Hej dziewczyny, ja jak wczoraj usnelam po 23 tak o 10 z corcia wstalam. Oby tak zawsze dlugo spala a przynajmniej przez nastepne 7 miesiecy.
Chropek dobrze ze mezowi nic powaznego sie nie stalo.
Sylvi moze skonsultuj z lekarzem kiedy mozesz umowic sie na masarz plecow wiesz do 3 miesiaca trzeba raczej omijac takie zabiegi przynajmniej tak mi sie wydaje.

Mi wczoraj ginek od razu powiedzial ze czeka mnie kolejna cesarka ehhh to juz trzecia znowu bede obolala, no i kazal obserwowac blizne czy nic z nia sie nie dzieje, teraz caly czas sprawdzam jak nawiedzona.

Dzisiaj jade nad morze z dzieciaczkami a niech poszaleja
 
Ciekawe czy ja też będę miała cesarkę skoro pierwsza też była...a co lekarz Ci mówił dokładnie Lilith o ranie? Co tam obserwować?
 
reklama
Lilith piekna fasolka nie moge doczekać się swojej już
a czemu 3 cc będziesz miała? ja mam nadzieje że moja szyjka da radę i sama urodzę
 
Do góry