reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
wy też macie jak to mówie glupie przeczucia? nie wiem czemu ale mam wrazenie że z moją ciążą nie jest ok ,podbrzusze boli zła jestem na siebie że tak pozno do gina się zapisałam i chyba do puki nie zobaczę maleństwa na USG to nie będe się cieszyć ciążą
 
Ja tez nic nie przytylam, mimo ze staram sie duzo jesc to moja waga stoi w miejscu. Nie mam mdłości ani nie wymiotuje, jedynie to dokucza mi czasami bol podbrzusza.
 
Fuzka ja mam to glupie przeczucie, a pierwsze usg bede miala dopiero za 5 tyg. Nie wiem jak ja wytrzymam tyle czasu.To czekanie mnie strasznie denerwuje.
 
fruzka nie masz mozliwosci zapisac sie gdzies na usg wczesniej. Powiem Ci z doswiadczenia, ze trzeba ufac swoim przeczuciom. Jak czujesz, ze jest cos nie tak to sprawdz to.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Ja jem trochę mniej niż przed ciążą bo jakoś szybciej pełna jestem a co do wagi to lekarz mi mówił ze te 3 miesiące to lepiej za dużo nie przytyć tak z umiarem nic na siłę :)

Dziewczyny wszystko jest pewnie ok tylko nam się tak wydaje że jest coś nie tak a każda z nas ma malutkie szczęście w sobie które się powoli w nas rozwija :)
 
ja przytyłam chyba z 1 kg, brzuszek zawsze lekko wystający miałam, więc już wciągac nie muszę:)

ja tez mam obawy, od wczoraj trochę mniejsze, bo zobaczyłam pęcherzyk w odpowiednim miejscu. Ale dopóki nie zobaczę maleństwa to nie będę całkiem spokojna.
Gin mi kazał myśleć pozytywnie, więc trzeba się postarać. Fruzka spróbuj się umówić wczesniej na wizytę, jak boli podbrzusze, może gin jakies leki zaleci i będziesz spokojniejsza.
 
reklama
Do góry