reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Mnie na razie tak póki nie ma krwawienia a potem to się zobaczy staram się być dobrej myśli bo stres i zamartwianie się nam nie pomoże
 
reklama
Ja niestety tez sie zamartwiam, ze na nastepnej wizycie sie okaze ze kosmowka sie odkleila i dzidziuś.. Tfu tfu. Więc teraz jest strach żeby serduszko ktore juz widzialam biło już zawsze.. Ale pocieszam sie,moja mama tez lezala 2 tyg na podtrzymaniu, a wczoraj żona szwagra tez mi opowiadala ze miala okropne krwawienia i w szpitalu byla -prawie 30 lat temu- i sie dzidziusie utrzymaly, a ja myslalam ze poronienia
to jest sprawa czasow nam wspolczesnych,choroba XXI wieku.
 
Natka nie bardzo mam gdzie ja mam swego zaufanego gina uratowała mi 1 ciąże gdzie inna krzyżyk postawiła i kazala czekać na plamienie.
jest w sumie 4 innych jedna z samych opowiadań za żadne pieniadze nie pojde bo jak bada to kazda znajoma krwawiła zaraz po tym
kolejny facet robił mi zabieg nadżerki same wymrazanie 200 plus wizyta 2 tydz pozniej u mojej okazało się ze nic nie zrobil i mialam robione juz na stole operacyjnym,finał mam pól szyjki
3 to ta co krzyzyk nad ciazą i postawiła a 4 nie znam kompletnie i nie chce isc czytałąm opinie to nie za ciekawe ma
 
No ja juz po, termin z usg 27.02. Z miesiaczki 11.03. Fasolka ma 1.48cm.... Jak na dzisiaj wszystko bardzo dobrze bylo widac zalazki raczek i nozek i slychac bylo tetno fasolki :)
 
Fasolka
 

Załączniki

  • 1437160482085.jpg
    1437160482085.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Jak narazie przytyłam tylko 1 kg ale wydaje mi się, że to piersi, chociaż z natury mam całkiem duże, to juz teraz tak urosły, ze tylko w jednym staniku sie mieszczą :( przynajmniej juz nie bolą :) ale jezeli chodzi o bóle podbrzusza to lekko mnie pobolewa i tez mnie to martwi. Myślicie, ze to możliwe żeby na takim wczesnym etapie zaokrąglił sie brzuch? Ja początkowo miałam takie wrażenie, ale to tylko męczące mnie wzdęcia ;) ponieważ rzuciłam palenie to mam trochę z tym problem, rano jak wstanę to mam płaski brzuch jak zwykle, a wystarczy ze cos zjem i wyglądam jak w 5 miesiącu ;)
 
Do góry