reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Lewusek to już duże córy:) Też będzie u ciebie spora różnica wieku, ja się zastanawiam jak to będzie z siedmiolatkiem.

W pierwszej ciąży dostałam zwolnienie na pierwszej wizycie na początku 5 tygodnia, tylko że prywatnie.
 
reklama
U mnie w pracy zwolnienia nie sa platne, takze ja pewnie popracuje tak jak w pierwszej ciazy czyli do 8 miesiąca a potem pojde od razu na macierzyńskie.
 
chrobek jak mi lekarz nieda 24 lipca zwolnienia tez ide prywatnie bo nie mam zamiaru dojezdzac codziennie do pracy jutro wam dam relacje co mi szefowa powiedziała na temat ciazy az sie boje znia gadac na ten temat
 
Hej dziewczyny ;-) ja już po pracy, ciężko było, do południa nic przełknąć nie mogę ehh...

Milagros ja też objawów żadnych nie miałam do 6 tygodnia, potem się zaczęło... Przeszłam praktycznie na weganizm hehhe :-D nic mi nie smakuje oprócz warzyw i owoców i jeszcze kasza wchodzi jakoś, jutro spróbuję makaron ;-)

A nerwów nie mam, chyba tylko mnie denerwuje że głodna chodzę ehh
 
Eviczek u mjie to samo. Moja firma nie placi ani grosza jak sie jest na zwolnieniu (pracuje w irlandii). A z socjala ciezko by bylo wyzyc.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Damy Eviczek rade ;)

Nie mam mdlosci ale dzisiaj do mnie do kasy podeszla dziewczyna od ktorej tak nie ladnie pachnialo ze poszlam zwymiotowac :/ Nie wytrzymalam

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry