reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

no u mnie tym razem też nici ze zwolnienia, praca do 8 miesiąca a potem macierzyński, o ile po nowej ustawie cokolwiek dostanę. Tyle że ja pracuję w domku, więc nie jest to tak uciążliwe:)

Mam tylko nadzieję, że nic się nie zmieni i na macierzyńskim będzie można normalnie prowadzić działalność..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ło matko, tyle stron do czytania. Witam się po przerwie. Trochę mnie nie było za sprawą syna który przez 3 ostatnie dni wysoko gorączkował, ale na szczęście już jest wszystko ok. :tak: Nowym dziewczynom gratuluję 2 kresek na teście, a pozostałym-udanych wizyt u lekarza.
Ja mam za sobą pierwszą wizytę u mojego gina. Wszystko ok, pęcherzyk duży-bardzo ładny, ale niestety za wcześnie na bicie serduszka. Dostałam skierowanie na badania kwi (morf, tsh, kiła, hiv, grupa kwi, tokso itp) oraz moczu. Kolejna wizyta za dwa tygodnia. Jeżeli będzie serduszko i będę miała wyniki wówczas zostanie założona karta ciąży i dostanę zaświadczenie do pracy. :-) Termin porodu z @ wychodzi 8.03, ale według usg 15.03 czyli dokładnie data urodzenia mojego pierwszego synka. :-D
 
Ale mam do czytania:-) Dzięki za przywitanie.
Mogę do Was tylko wtedy pisać, jak moja mała śpi, bo inaczej nie da się skupić i mi przeszkadza. Teraz padła po obiedzie.

Jest jakas mamusia po 30 ? Czy tylko mnie dopada zamartwianie sie czy wszystko bedzie oki...wiadomo im kobieta starsza tym gorzej przechodzi ciaze
Lewusek ja mam skończone 34, jak będę rodzić to 35:sorry: i też się martwię, tym bardziej że już wiem jak to jest...

Witaj Zizi:) Ja też nie należę do najmłodszych, obiecałam sobie że drugie będzie zanim skończę 35 no ale się nie udało, w tym roku świętowałam 36:)
Miałam takie samo założenie i już myślałam, że się nie uda i odpuściłam. A tu niespodzianka:-)

sylvi1979 ja tez mam 36 lat. Wczoraj troche sie wystraszylam bo mialam wieczorkiem wysokie tetno 104.Serce kołatalo kak szalone . A jak u Was ? Jak reaguja Wasi mezowie na ciaze ?

Też mam wysokie tętno, ok.100, i następny nerwus. Mąż się ucieszył i liczy na syna:-)
My jeszcze nikomu nie mówiliśmy, jak będę po pierwszym usg to wtedy będziemy informować rodzinę i przyjaciół.
W pierwszej ciąży od razu dostałam zwolnienie, pracowałam w sklepie, teraz jestem tylko zarejestrowana w UP, miałam szukać pracy od września jak mała pójdzie do przedszkola.
A z dolegliwości ciążowych to piersi bolą po bokach, brzuch ciągnie, przezroczysty śluź i siusiu częste. Kawa, moja słabość, chyba też idzie w odstawkę, nie mogę wypić kubka, już nie ma tego smaku.
 
Ostatnia edycja:
Aliszia, powiem Ci szczerze że chyba wole pozostać bez objawów, bardzo nie lubię wymiotować, a wręcz się boję. :)

Zazdroszcze dziewczynom które są już na zwolnieniu, ja jutro zamierzam pójść do lekarza rodzinnego bo do ginekologa najblizszy wolny termin na 21 lipca, a dość mocno nie pokoją mnie bóle podbrzusza które nasilają się przy najmniejszym ruchu (dziś np po przejściu okolo 300m po centrum handlowym)
 
Witajcie niedzielnie☺ jatez mam 34 a termin mam chwile przed swoimi 35 urodzinami������ takze jest nas wiecej,mi wszelkie dolegliwosci ciazowe minely i jakos tak sie stresuje a wizyta dooiero 22.07. Ja w pracy nie mowilam jeszcze i w sumie mam taka sytuacje teraz ze powinnam poczekac az zejda sie oboje szefowie a mianowiecie nowy ktory bedzie dyr od wrzesnia i i obecny. U mnie pada... a ja gotuje kompocik z agrestu, na cos trzeba go zuzyc tyle go obrodzilo....
 
Kurcze, mówicie, że tak nie dają tego l4 na NFZ. Ja idę w czwartek na wizytę i tez jestem ciekawa czy mi da. Ja mam inną sytuację, bo już byłam na l4, więc teraz potrzebuję tylko następnego żeby mieć kontynuację, ale zaczęłam wątpić czy nie będę musiała jednak iść prywatnie...
 
Widze ze wiecej nas tutaj jest po 30 tce. Ja jutro lub pojutrze pojde zapisać sie na wizyte . Zobaczymy jak pojdzie.Ja ostatnia @ mialam 13 czerwca wiec na usg moze jeszcze nie byc bicia serduszka kruszynki.
 
reklama
Ło matko, tyle stron do czytania. Witam się po przerwie. Trochę mnie nie było za sprawą syna który przez 3 ostatnie dni wysoko gorączkował, ale na szczęście już jest wszystko ok. :tak: Nowym dziewczynom gratuluję 2 kresek na teście, a pozostałym-udanych wizyt u lekarza.
Ja mam za sobą pierwszą wizytę u mojego gina. Wszystko ok, pęcherzyk duży-bardzo ładny, ale niestety za wcześnie na bicie serduszka. Dostałam skierowanie na badania kwi (morf, tsh, kiła, hiv, grupa kwi, tokso itp) oraz moczu. Kolejna wizyta za dwa tygodnia. Jeżeli będzie serduszko i będę miała wyniki wówczas zostanie założona karta ciąży i dostanę zaświadczenie do pracy. :-) Termin porodu z @ wychodzi 8.03, ale według usg 15.03 czyli dokładnie data urodzenia mojego pierwszego synka. :-D


moja corcia tez sie urodziła 15.03. :-)
ja tez juz po 30 a dokładnie 33, termin porodu z kalkulatora wychodzi mi 8.03 ja obstawiam jednak coś koło 12.03. z tym, ze ja chyba zdecyduje sie na cesarkę wiec data bedzie zależała od lekarza;-)
 
Do góry