reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Lewusek to już duże córy:) Też będzie u ciebie spora różnica wieku, ja się zastanawiam jak to będzie z siedmiolatkiem.

W pierwszej ciąży dostałam zwolnienie na pierwszej wizycie na początku 5 tygodnia, tylko że prywatnie.
Powiem Ci że miedzy moimi chłopakami 3 lata a ja czasem mam wrażenie że za duża różnica wieku miedzy nimi. teraz bedzie 9 i 6 lat róznicy i nie powiem obawiam sie jak to bedzie...
Hej dziewczyny ;-) ja już po pracy, ciężko było, do południa nic przełknąć nie mogę ehh...

Milagros ja też objawów żadnych nie miałam do 6 tygodnia, potem się zaczęło... Przeszłam praktycznie na weganizm hehhe :-D nic mi nie smakuje oprócz warzyw i owoców i jeszcze kasza wchodzi jakoś, jutro spróbuję makaron ;-)

A nerwów nie mam, chyba tylko mnie denerwuje że głodna chodzę ehh
Jak to mówia Polak głodny to zły....
Ja też wszystkiego zjesc nie umiem ale zauważyłam ciągnie mnie na kwaśne... dziś wypiłam połowe maślanki choc wcześniej nie przepadałam za nia wcale... i juz na mnie czekaja śledzie w sosie musztardowym...
 
reklama
Powiem Ci że miedzy moimi chłopakami 3 lata a ja czasem mam wrażenie że za duża różnica wieku miedzy nimi. teraz bedzie 9 i 6 lat róznicy i nie powiem obawiam sie jak to bedzie...

Jak to mówia Polak głodny to zły....
Ja też wszystkiego zjesc nie umiem ale zauważyłam ciągnie mnie na kwaśne... dziś wypiłam połowe maślanki choc wcześniej nie przepadałam za nia wcale... i juz na mnie czekaja śledzie w sosie musztardowym...

Podziwiam ja sledzia nie dotkne w zadnej postaci :)

Macie tyle zachcianek, smaki wam sie zmieniaj a mi nic, wiec pozostaje mi sie tylko cieszyc chyba, moge jesc wszystko na co mam ochote i nie mdli mnie :)

A co do roznicy wieku miedzy dziecmi, miedzy mna a siostra jest 11 miesiecy, namiast miedzy mna a bratem 12 lat :) roznica dosyc spora, dopoki Maly nie poszedl do szkoly wszystko bylo ok, zajmowalysmy sie obie z siostra nim, wychodzac na dwor zabieralysmy go ze soba, mama nas obserwowala z okna :) Teraz ten kontakt nie jest juz taki dobry. Z Siostra dobrze, zas z bratem pokazala sie przepasc, ja jako najstarsza zawsze sie o nich martwilam, i wszystkim przejmowalam i najprosciej w swiecie denerwuje mnie zachowanie Mlodego ktory jakby mogl nie odchodzilby na krok od komputera, i ciezko go poprosic o cokolwiek,o wyjscie z psem czy chociazby zeby wyniosl kubek po sobie, co powoduje duze zgrzyty. Zas mojej siostrze to nie przeszkadza, tez lubi pograc, dodatkowo mieszka daleko wiec nie widzi tego za czesto. Ale moge Was zapewnic ze nie wazne jakie roznice wynikna miedzy rodzenstwem w razie problemow zawsze sobie pomoga, i tak jest z Nami :) mozemy sie klocic, obrazac na siebie ale nie pozwolimy nikomu innemu mowic zle o reszcie :)

Takze dziewczyny wydaje mi sie, ze nie macie co sie martwic :)
 
To ja żadnych zachcianek nie mam na razie,już nie potrafię jeść tyle co kiedyś :( zjem trochę i jestem pełna a nawet czuję się jak w 9 miesiącu :p
 
To ja żadnych zachcianek nie mam na razie,już nie potrafię jeść tyle co kiedyś :( zjem trochę i jestem pełna a nawet czuję się jak w 9 miesiącu :p

Znam to uczucie, mam to samo, wrazenie ze moj brzuch jest ogroooooomny, strach pomyslec jakie wrazenie bedziemy odnosily w 9 miesiacu :laugh2:
 
Znam to uczucie, mam to samo, wrazenie ze moj brzuch jest ogroooooomny, strach pomyslec jakie wrazenie bedziemy odnosily w 9 miesiacu :laugh2:
Ja to miałam płaski brzuszek... teraz zostaje zaokrąglenie w dole i szczerze denerwuje mnie to bo to o wiele za wczesnie na taki brzuszek, jednakże lekarz mi powiedział że przy trzeciej ciąży niby zawsze szybciej widoczna jest ciąża... coś to naciągane :-D
 
Ja równiez nie mam żadnych zachcianek, jak na razie nie mdli mnie, ani nie wymiotuje. Ale za to w pierwszej ciązy cały czas wymiotowałam... Zobaczymy potem jak sie bede czuła.
 
Milagros24 ja tez zadnych objawow nie mam, smaki mi sie nie zmienily.. nie czuje sie inaczej niz jeszcze 5 tyg temu :) ale mnie to strasznie cieszy, bo pierwszy trymestr pierwszej ciazy byl okropny. Wolalabym tego nie powtorzyc :)
miedzy mna a moim rodzenstwem tez sa spore roznice wieku. Ale dobry kontakt zlapalismy dopiero w doroslym zyciu. Dlatego ja postaralam sie o drugiego bobasa juz teraz:) roznica dwoch lat bedzie idealna:)
Synus urodzil sie 19.03, wiec tez marcowy;D
 
reklama
Do góry