reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
No ja jak mialam te skurcze w 30 tyg.to lekarz zabronil seksu,ale tylko bez gumki.bo wspominal wlasnie o tej spermie. W gumce mowil.ze mozemy ;). Sutków mezowi nie pozwalam dotykac wcale :p.
 
Aliaolio nooo to Twoj maluch sobie moze popływać.
Juana - dlatego ja wolę cyce zostawić w spokoju, tak mi też mowila jedna pani doktor, że można więcej szkody niz pożytku.
Chrobek -daj znać co i jak po oględzinach : )

Najświeższym Mamusiom serdecznie gratuluję .
 
Kurde toczymy się ledwo, niedołężnie, wszystko niby boli strzyka, a na tapecie tylko sperma, orgazmy i molestowanie sutków :p
Musimy się podzielić na trzy obozy przenoszących ;) czyli 1/3 tych w 40 tc zdaje się na nasienie, druga grupa dba o swoje szczytowanie, a trzecia szczypie sutki :p Wyniki opublikujemy w jakimś piśmie naukowym i jeszcze na tym zarobimy :cool2:
 
My nadal w szpitalu,jutro kończy sie Malutkiej antybiotyk zrobią jej rentgen płuc i jak sie okarze ze płuca czysciutkie to jest jutro szansa na wypis☺inne wyniki ma już w normie, tylko dzisiaj na echo serduszka okazało się ze zastawka się nie domyka ale ponoc tak może być przy niedodmie płuc,będziemy musieli później to skontrolowac u kardiologa.
Ja już czuję się super,jakbym w ogóle nie rodziła,a nudzi mi się tutaj już na maksa.Mam nadzieję że jutro wyjdziemy bo oszaleje☺

Mam sporo do nadrobienia tutaj ale tak na szybko widzę że są nowe mamusie☺Serdeczne gratulacje Dziewczyny,szybko dochodzcie do siebie i dużo zdrówka dla Malenstw☺
 
Mi kiedyś położona powiedziała ze w spermie są prostagladyny, które właśnie się przyczyniają do skurczów macicy ;) a od orgazmow tworzy się oksytocynq, która też ma wywołać skurcze

Isia to faktycznie nic o jedzeniu pisać nie będziemy jak jeszcze masz czekac :p

Alia jakieś przeczucia do płci masz?

Grandiflora, Serduszko gratulacje :tak:

Chrobek &&

Maya kciuki za szybkie wyjście :)

Tam gdzie rodziłam chyba tensow nie ma, na czym to właściwie polega?
 
Ostatnia edycja:
Serduszko ogromne gratulacje ! Teraz odpoczywajcie bo wymeczylas sie powaznie :)

Grandiflora gratuluje !

Isia kciuki trzymam i czekamy na relacje po cieciu ! :)

Chrobek, kolejna :D Dawaj znac co i jak ;)
 
reklama
Maya super że jest lepiej i że masz dobry humorek :-) nie ma to jak w domu, ale niech jeszcze poobserwują Twoją księżniczkę.
Arusiowa lol, to jak sie łapie tylko na grupę z nasieniem. Bo o orgazm ciężko, boli mnie już seks : / ale ja od jutra 40 tydzień "dopiero" zaczynam.
 
Do góry