reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Grandiflora- gratulacje!!!! Jak bedziesz miala czas napisz jak to wszystko wyszlo, ze urodzilas przed terminem. Dawno Cie u nas nie bylo :) duzo zdrowka i sil dla Ciebie i maluszka!
 
Już Wam opisuje moje wrażenia :) dół szpitala i izba przyjęć komuna straszna... ściany brudne, po prostu ohyda bleeeeeeeeee tempo położnych straszne... a właściwie jego brak ;)
Ale to już za mną... jak przekroczyłam razem z M drzwi porodowki, takie pierwsze to zupełnie inny świat hihi ładnie, czysto, pachnąco ;)
A jakie tempo ekspresowe mają hihi M poszedł z moimi ubraniami i swoją kurtka do auta, w między czasie się okazało że będę cięta po południu i trzeba było zorganizować opiekę nad Zuzka. Więc wysłałam M do domu i ma załatwić z kuzynka żeby Zuzka u niej była... i ma u mnie być po godz 12... tzn M ma u mnie być hihi
 
Serduszko ogromne gratulacje ;)

Grandiflora Tobie również ;)

Czekamy na więcej relacji oo odpoczynku ;)

Isia no to się zanudzisz ;) ale już o 14.40 pewnie będziesz tulic swój skarb ;)
 
Serduszko, gratulacje! Dzielna jesteś! Jak sie czujecie? Dochodzisz do siebie? Jak mąż odnalazł sie na porodówce?

Grandiflora, gratulacje! Co sie stało ze poród przed wyznaczonym terminem? Widzę ze synek w niedziele urodzony, szczęściarz będzie z niego :D
 
Gratulacje Serduszko! Arusiowa w spermie podobno jest cos co moze wywolac skurcze,wiec chodzi o sperme a nie o sam seks czy orgazm.
 
reklama
Do góry