reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja mialam jedno usg do tej pory i dostalam 4 zdjecia nawet o nie nie pytajac.

W pt jade na kolejne usg i pewnie tez dostane fotki.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Eniola :-( trzymaj się cieplutko, podlecz to co trzeba i będzie lepiej, trzymam za Ciebie mocno kciuki.

Tu się w ciagu 1 dnia tyle dzieje, że nie nadążam czytać ...
aplikacji jeszcze nie mam, jeśli tel. to ogarnie to sobie ściągnę :-p
Dziewczęta ja za pierwszym razem nie dostalam wydruku, trzeba o niego poprosić ? Nie ogarniam :-(


J za 1 razem poprosiłam myślę że sam od siebie by mi nie dał ale już się nauczył i od razu powiedział że zaraz mi wydrukuje :-)

ja zmykam na małe zakupy bo mój właśnie z pracy wraca to go wykorzystam :-)
 
Znowu mi powiedziala ze 11mm to 7t1d ciazy a na necie znalazlam ze 11mm odpowiada 7t5d ciazy. Moze co kraj to inne normy ;p

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Panna myszka ja sie juz pogubilam to wychodzi na to, xe w 5t5d mialo 2mm a w 7t6d tylko 6mm. To sa 2 tyg roznicy pomiedzy usg a tylko 4mm by uroslo??

Jestes pewna ze czegos nie przekrecilas??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Pisałam że tamten wydruk zostawiłam w rodziców. Ale lekarz mi mówił że 6mm i że ciąża starsza, było widać serduszko, zalążki nóżek i rączek, generalnie na usg dzieciak wydawał się porównywalny do tych wstawianych tutaj usg. Mąż mi podrzuci zdjęcie to zobaczę, ale na pewno pisało na scanie 7t6d bo zastanawiałam się czy mi się owu nie przesunęła. Zresztą, gdyby było coś nie tak to kazałby mi dalej brać luteinę, a tak to powiedział że wszystko ok i że mam schodzić powoli z luteiną.
 
Kto tu jest moderatorem u nas? Można zrobić wątek zamknięty chyba na podgrupach, bo jak pisałam ja nie chce na ogólnodostępne forum wywlekac fotek a tak na zamknięty bym małe co nieco wstawiła :)

Natka btw. jak wróciłam od gina to cały czas mówiłam że ma 6 cm w ogóle - ale strasznie się denerwowałam przed wizytą więc pewnie stąd moje roztargnienie....
 
reklama
Ja jak byłam na pierwszym USG to według OM był to 6t5d, a na USG fasolka wtedy miała 0,49 cm i wychodził 6t2d.

PannaMyszka nie martw się jak lekarz powiedział, że wszystko w porządku to napewno tak jest :) A jak zdjęcie do Ciebie dotrze to dobrze poczytaj :)
 
Do góry