reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja dzis gulasz mam.Juz miesko podgotowalam potem dalej bo nie mam sily.Paula z katarem wstala.Goraczki nie ma wiec poszla do szkoly .Zobaczymy co popoludnie przyniesie .Maly wkasnie ma czkawke :)
Zkadlam skromne śniadanko bo az sie balam znowu tej zgagi herbata tez bez cytryny a tak nie lubie no ale coż.
 
reklama
Ja śniadanko sobie zrobiłam i znowu mnie boli na okres :( wczoraj 2 razy mnie tak mocniej bolalo
A w nocy jak się napisał to zaksztusilam się i jak kaszlalam to tak mnie pod brzuchem bolało że a bałam się co kolejek odkaszlec :(
Młoda i alia kciuki za wizyty i dajcie później znać :)
 
Ja już siedzę sobie na korytarzu i czekam :) 4 babki przedemna więc nie ma źle[emoji14]mam nadzieję ze szybko pójdzie

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Hej nocne marki....
Ja tak na szybko. Jedziemy zaraz na kolejne badania .. Ale ale... Cos mnie się zdaje ze chyba przeloza mu ta operacje. Gardelko go boli. No spróbujemy jeszcze to zwalczyć ,czwartek blisko jak się nie uda to trudno... Ja juz nie mam sil się denerwowac. Wczoraj się tak wszystko we mnie skumulowalo ze pól wieczora plakalam mężowi w rękaw...
 
Dzień dobry.
Młoda Alia kciuki za dzisiejsze wizyty.
Serduszko za was także kciuki żeby się udało wszystko bo ile można tak Kubę męczyć tą zbliżającą się operacja.
Ty też się kiedyś musisz "rozdwoić".

Ja dziś noc miałam super. nic nie bolało ani nie przeszkadzało. Młody przyszedł do nas o 6 to sobie jeszcze godzinkę takie cieplutkie pachnące miłością dziecięce ciałko tuliłam :) uwielbiam jego zapach zwłaszcza tak na skroniach czy koło uszka.
Zawiózłam go do szkoły i zachciało mi się jajecznicy. Weszłam do sklepu i D blada. Tak mi nie dobrze że szok. Czułam jakby to z głodu bo dziś wyjątkowo nic rano z nim nie jadłam. kupiłam biegiem bułkę słodką Ale nadal mnie trzyma. Leżę teraz a mąż robi tą jajecznicę. A ja się boję że to może jakiś początek.... Młody tak dziwnie się rusza w brzuchu. Brzuch luźny a tam gdzie jego czuję to taki dziwnie spięty.
 
Witam się i ja.

Mloda, Ali powodzenia na wizytach.

Bar 18.02 już niedługo, dasz radę z tymi bólami i wyjma Ci " korek" i będziesz mogła bezpiecznie rodzic.

No mnie wczoraj też brzuch bolał, zwłaszcza w nocy i mały ruszał się jak dzikus i dopiero po 1 piszlam spać. Ale do 7:30 spalam bez pobudki.
 
reklama
Isia- im zawsze coś nie pasuje, teraz planujemy zmienić auto i teść już narzeka że brzydkie, nie powiem jakiego grata on nam chciał ostatnio wcisnąć- niby super stan i w ogóle, jak go zobaczyłam to śmiać mi się chciało. Ja już tam rzadko co jeżdżę, bo uczepią się byle pierdoly :/
Ja mam kołderkę, i śpiworek- zobaczymy jak wyjdzie. Emilka spała pod kocykiem. Rożka nie mam, dla mnie było to mało wygodne.

Kamila- najlepszego :)
Ja też mam jakieś obawy przed porodem, teraz mam ten plus, że mogę skorzystać ze znieczulenia, przy Emi nie miałam takiej możliwości. I boję się tego, że zacznie się w nocy. Jak wstawałam siku to miałam dziwne myśli, że to może już. Mała ostatnio strasznie aktywna, tylko sie wierci.

Po wczorajszym wyjściu z domu jestem zadowolona, objadłam się jak świnka :D babskie ploty. Wróciłam przed 23, moje dziecię jeszcze szalało- ale było widać, że się stęskniła. Dowiedziałam się, że kumpela która ma termin na lipiec będzie miała synka. A ja już planowałam, że będę miała komu oddać dziewczęce ciuchy. A tu psikus. Najważniejsze że ona dobrze znosi ciążę.
 
Do góry