reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Kurcze u nas na forum to jak przed gabinetem lekarskim ostatnio i narzekamy jak stare babcie hihi :) każda się zastanawia czy to już czy to ten znak, że cosik się rozpoczyna ;)
Mnie po tym wykrzywieniu nogi przez M tak boli tylek że znowu chodzić ani siedzieć nie umiem :/ strasznie mnie to boli :( a poza tym oznak porodu totalnie brak :/
 
reklama
Fanti ale przeciez maluch ma jeszcze czas sie przekrecic. U wielorodek dziecko moze sie ulozyc glowka w dol nawet na kilka dni przed porodem.
Ja jednak mam nadzieję że się już nie przekręci. Na prenatalnych lek mówił że raczej już za duży żeby się obrócił.
 
Ostatnia edycja:
No właśnie :) moja mama mi tylko powtarza, że jestem beznadziejnym przypadkiem bo co chwile na coś narzekam i coś mi dolega :/
 
Chyba kazda z nas juz powoli zaczyna doszukiwac sie oznak porodu ;). Dwa dni temu jak mlody mniej sie ruszal w porze swojej aktywnosci tez myslalam,ze cos sie zaczyna ;). Powiem Wam kurcze,ze mimo iz troche stresu na tej koncowce ciazy mialam i ogolnie ciezko juz teraz i niby chcialabym juz urodzic to mysle sobie tez.ze pewnie juz nigdy nie bede w ciazy. Nie bede mogla poglaskac brzuszka.popatrzec jak sie dzidzia rusza. Tak szkoda mi tego troche...i ze chcialabym juz ta dzidzie.ale teraz nadal mi wygodnie. A za chwile mozemy byc tak zmeczone i przytloczone obowiazkami i innymi rzeczami,ze wcale nie musi byc tak kolorowo. Zsczyna mnie to coraz bardziej przerazac :p.
 
Jestem tak rozleniwiona, że masakra jakaś:/ totalnie
nie nic mi się nie chce.... W dodatku ubrałam się w spodnie z dresy i mnie Cisna a mam jeszcze pod brzuchem :/ mogłabym iść ułożyć kosmetyki na półkę dla malego ale po prostu mi się nie chce....
Tak totalnie nic mi się nie chce i jestem zmierzla jak cholera....
 
Jestem po wizycie :)
Lekarz jak usłyszał w JAKIM SZPITALU mi to powiedzieli...to zapytał że jak poloza mnie na oddziale to dziecku w dupke rurkę wsadza żeby mu kluski śląskie i roladę podawać[emoji14]
Mówi ze do 3 tyg. Może być różnicy...między wymiarami i czy tamten lekarz nie wziął pod uwagę moich gabarytów ze ja będę miała mniejsze dziecko niż osoba ważące 20kg więcej niż ja,po za tym powiedział ze jestem 3osoba która prowadzi z taką ,mega waga' więc to fizycznie jest w moim przypadku nie możliwe żeby dziecko było 4kg kiedy ja sama urodziłam się taką drobna i do tego przenoszona... jutro mam do niego podjechać do gabinetu i powiedział ze na spokojnie ja zwazy zmierzy i nie widzi żadnych NIEPRAWIDŁOWOŚCI

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Volka wiem o czym mówisz. Też próbuje się nacieszyć brzuchem ciążą itd bo wiem że to ostatni raz w życiu. I mimo że czasem mi ciężko to jak pomyślę że będzie gorzej bo zmęczenie oczy w około głowy itd to mówię Bronkowi żeby jeszcze tam siedział.
 
reklama
Volka a ja mam nadzieję, że zepne się w sobie i jakiś moje życie nabierze tempa jak urodze.... bo narazie naprawdę totalnie nic mi się nie chce :/
 
Do góry