reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja ostatnio oglądałam swoje pierwsze zdjęcie brzucha . nic nie widać tam a mnie się wtedy wydawało że już taki brzuch sterczy
 
reklama
Isia tu bym się licytowała. Ty jednak wiesz więcej. A moja gin chyba polega na tym co ja jej powiem. Ciebie kilku lekarzy już widziało więc każdy coś i już jakąś wiedzę masz. A ja....
Mój mąż dziś stwierdził że w sumie czym ja się stresuję dam przecież radę. I to jest pocieszenie.:/
 
Na razie tylko pyta czy na pewno ja będę płacić za to. No i ma mi w sklepie pokazać jak będzie przyjaciela dla Bronka wybierał . oczywiście za przyjaciela też się upewnił że ja płacę.
 
Iska juz jestem, albo dopiero. Corcia ma ferie, mamuska wiec mam co robić. Starałam się Was podczytywac, ale standardiwo tyle postów, że dopiero nadrobilam. Isiu mam nadzieję, ze sprawnie jutro tapetowanie.
Fanti a może Teoj Bronek wcale nie jest podladkowo. Jak czujesz ruchy?
Manka jak zacznie coś się dziać napiszę.
Bursztynek ja tez mialam takie 2 konkretne straszaki, ale na tym się skończyło.
Alio może faktycznie warto dodatkowo się zbadac podttucue gazem to nie przelewki.
Młoda. Moim zdaniem jak chyba i calej reszty nie powinnas due za bardzo przejmować. Jestes drobnej budowy i mala pewnie tez będzie. Jutro się wszystkiego wypytaj.
Nailie jak widzisz spokój u mnie, może przed burza...????
Od kilku dni poglebily mi sie rozstepy i ledwo daje rade. Czy któraś ma pomysk jak zaradzić. Swedza niemiłosiernie. Chodze i smaruje non stop brzuch nawet w nocy kiedy na siku ide.
U nas przenoszą tk maxa i dzis wszystko 50%taniej szkoda ze nuz nie bylo duzego wyboru. Wrzuce fotke na zakupowym. ( jak sie uda )dobranoc dziewuszki
 
reklama
Do góry