reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dziękuję bardzo, dziś już mam troche lepszy humor, narzeczony uważa że wie co robił i wie co z tego wyrośnie :) i mama trochę mnie uspokoiła, bo zadzwoniłam do niej po wizycie- musiałam się wygadać. pozostaje mi być dobrej myśli, bo i tak nic zrobić nie mogę :)
Mój też mówi że on wie co on zrobił dlatego jego zdaniem będzie chłopczyk a ja mu troszkę dokuczam i mówię że to dziołcha i koniec :p hehe
 
reklama
Ja wlasnie wrocilam z przychodni, kiedy podeszlam do rejestracji i powiedzialam ze do ginka chce sie zapisac powiedziala ze za miesiac dopiero, ja jej na to ze jestem w 8tc a ona to w takim razie na 27 lipca na 14. Da rade?da hehe i to na nfz.

Glowa dalej peka, dzisiaj po 19 idziemy ogladc mieszkanie.
 
Ja wlasnie wrocilam z przychodni, kiedy podeszlam do rejestracji i powiedzialam ze do ginka chce sie zapisac powiedziala ze za miesiac dopiero, ja jej na to ze jestem w 8tc a ona to w takim razie na 27 lipca na 14. Da rade?da hehe i to na nfz.

Glowa dalej peka, dzisiaj po 19 idziemy ogladc mieszkanie.

Wszystko się da tylko nie każdemu się chce ): ja zmykam po mamę bo dziś robimy pierogi ruskie :)
 
Lewusek ja tez zielona z angielskim medycznym bylam. Teraz juz lepiej, bo sie douczylam przed wizyta ;)

Ironia ja pracuje i bede pracowac do konca ciazy.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Ja jak byłam w pierwszej ciąży to też miałam cykora z językiem. Ale dałam rade. Po tylu latach juz nie mam problemu z językiem, ale stres pewnie nadal taki sam będzie.
Lewusek wypisz sobie podstawowe słówka o porodzie i to tak naprawdę wystarczy
Pierwszy dzień, gdzie prawie nie mam mdłości - jakie wspaniale uczucie!!!
 
Ja rano mdlosci nie mialam a teraz znowu powtorka z wczoraj sie zbliza.Mało tego zjadlam dwie gruszki potem napilam sie ice tea i teraz mam kolejny problem z toaleta he he
 
Cześć wszystkim :) ja po wczorajszej wizycie bardzo sie uspokoilam :) ciąża urosła i zgadza sie z ostatnia miesiączka idealnie, 7tydzien +3 dni, termin wyliczony na 06.03, gin założył mi kartę ciąży i dostałam skierowanie na milion badań :o chce mnie widzieć co trzy tyg. No i najważniejsze serduszko biło, kamień z serca mi spadł, nawet mi te mdłości tak nie przeszkadzają już :)
 
milagros24 głowa do góry, ja tez sie bardzo stresowalam bo na pierwszej wizycie lekarz stwierdził za mała ciążę, a teraz jak wystrzeliło to aż sam sie zdziwił ;)

Wydaje mi sie ze mój gin trochę za bardzo przesadza, przepisał mi luteine która mam brać w sierpniu, bo wyjeżdżam na kilka dni ok 600 km samochodem zrobię w ciagu dnia, w ogóle kręcił nosem żebym nie jechała, ale to dla mnie bardzo ważne, ponieważ moja siostra bierze ślub i bardzo chce na nim być. Wolałam sie go nie pytać narazie o wyjazd za granice bo planujemy z chłopakiem wakacje w październiku jak będzie wszystko ok, ale chyba poczekam z tym pytaniem do września jak minie pierwszy trymestr. Może nie będzie żadnych przeciwwskazań :)
 
reklama
Do góry