reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja propojuje zamiast tych majtek zamowic po porodzie wizyte domowa fizjoterapeuty od połogu.. ale tylko takiego! Musi sie znac nie byle jaki fizjoterapeuta. Mi po 1 wizycie poprawil napiecie miesni brzucha... zdecydowanie polecam!
To muszę to znaleźć dobrego fizjoterapeutę...rano popatrzę na necie... nie miałabym nic przeciwko gdyby moj synuś troszkę dłużej pospal...sterami zaczął budzić sie co 2,5 godz raz przespał 6 i my spanikowani bo nie umieliśmy go dobudzić... do tego martwi mnie jego czasem ciężki oddech,położne mówią ze to normalne i ze jak nie ma innego koloru na twarzy wtedy to nie trzeba sie martwić
 
reklama
Mnie nowe rozstępy nie wyszły, ale za to te stare.... [emoji23] [emoji23] [emoji23] już mi chyba natura oszczędzić chciała po prostu przy drugim ;)

My się cycujemy właśnie i nie wiem czy na burze się nie zbiera. Bo nim mała zaczęła zjadać kocyk i rożek to chwilę wcześniej obudził mnie chyba grzmot...

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja małego tylko kocykiem przykrywam bo jak ostatnio położna była to stwierdziła ze jest za ciepło i ze w pokoju gdzie spi niemowlę musi być nie więcej niż 18 stopni...z drugiej strony mam wrażenie ze tak mała istotka potrzebuje ciepełka
 
U nas mowili ze tak do 22 stopni

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Do tego położna jak była dwa dni temu pyta sie czy juz zaczęłam z małym wychodzić, ja sobie mysle przecież tak od razu na spacer to nie bardzo...wiec zaczęłam go jakiś czas temu werandowac i wczoraj musiałam z nim wyjść do kliniki na ważenie wiec to był pierwszy spacer chyba 15 min za co przypłacił nie spaniem przez 4 godz...ja wole na spokojnie małego przyzwyczajać a nie tak od razu, na szybko...
 
No ja tez, tylko ze tu w ciągu dnia dwa razy pogoda sie może zmienić, najpierw słońce potem deszcz...a ja budę od wózka mam materiałowa, muszę wyciągnąć folie przeciwdeszczowa i zobaczyć jaka duża jest i czy tez budę obejmuje...
 
Dzień dobry :)

Ach zazdroszczę Wam już dzieciaczków <3 U mnie noc jakoś minęła, skurcze były, ale na tyle znośne, że zasnęłam. Także... czekamy dalej na rozwój sytuacji ;) Obolała rano standardowo, żebra, plecy, biodra ech ech niech się już to skończy...
 
reklama
Jery dziewczyny piona. Mnie tez wszytsko boli wstaje zmęczona bardziej niż sie kładłam. Maz patrzy na mnie jak na dziwoląga bo przeciezprzespałam cała noc:O
 
Do góry