reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

Ania chyba sama nie wie co będą jej robić.. Co chwilę zmieniają się opcje.. Co za bzdury.. Jak można przebić pęcherz palcem? :errr:
Da się. Przy pierwszym porodzie tak mi tam położna gmerala palcem,mówiąc "ooo jak fajnie się napina i taki jakiś..." i chlust poszły wody... Ale ja miałam już zgladzona szyjka, rozwarcie na 1,5 palca albo 2 nie pamiętam więc to była kwestia czasu u mnie kiedy mnie zaleje ;)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aha to nie wiem tylko mówię jak mi to tłumaczyli. Tak dziwnie trochę bo w sumie kochasz się z facetem i nie zawsze wywoła to poród więc tak pomyślałam "jak palcem" pęcherz. Ale może jak jest nisko dziecko hmm.. nie wiem w sumie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mama_90 to łaz duzo moze ruszy na dobre...

Tez slyszalam od paru dziewczyn ze przebili przy badaniu niechcący w sumie

f2w3d5qp85p79npu.png
 
Aha to nie wiem tylko mówię jak mi to tłumaczyli. Tak dziwnie trochę bo w sumie kochasz się z facetem i nie zawsze wywoła to poród więc tak pomyślałam "jak palcem" pęcherz. Ale może jak jest nisko dziecko hmm.. nie wiem w sumie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem na czym to polega. Widać jak za bardzo tam się gmera to się da.

Czemu kupa idzie zawsze wtedy kiedy panna słodko zaśnie? [emoji23]

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry