reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hej:) Katherinne moje gratulacje:) w wolnej chwili napisz jak było i czy mąż zdążył. Ale mieliście, ze akurat pojechał:D ucałuj Pulpecika.

Iskierka spokojne ja słyszałam, ze badanie miednicy to dopiero w szpitalu przeprowadzają. Ale ja bym sie jeszcze skonsultowała z innym ginekologiem jak tak bardzo sie boisz.
 
reklama
Nie wiem dziewczyny mnie tez czasami coś kłuje albo mała sie rusza i to już boli. Ale na spokojnie jesteśmy w ciąży w brzuchu jest dziecko ono tam sie wierta. Ja wszystko przyjmuje, ze to normalne póki nie było by to do wytrzymania. Nie mogę sie skupiać nad tym czy coś mnie boli, ciągnie, kłuje bo bym oszalała:D
 
IMG_2539.JPG

Grubas pozdrawia !!

Chyba juz nisko mam ten brzuch co ??
 

Załączniki

  • IMG_2539.JPG
    IMG_2539.JPG
    394,8 KB · Wyświetleń: 111
Dzień dobry :*

katherinne wow gratulacje! :* jak się czujecie?

Ania to się rozpakujesz raz dwa :D

Mnie dzisiaj głowa boli kawa i śniadanie nic nie dały :/ Zamówiłam ostatnie rzeczy zestaw do gondoli i mufkę, będzie na przyszły rok, jak teraz się nie przyda ;) , ale ja lubię ciepełko w łapki <3
 
Kulka ja wiem czy taki grubas:) brzuch mam podobny, ale uslyszlam ostatnio od lekarza, ze dość sporo wód płodowych mam i pewnie temu taki duży :) mi sie pod wieczór obniża, ale nie wiem czy to nie grawitacja :D
 
Ej dziewczyny tak sie nudze i sobie mysle aa poczytam co tam sie dzialo na pocztku tego forum..

I wiecie co.. kazda z dziewczyn ktora miala temin na pierwsza polowe Marca miala miesiaczke duzo wczesniej ode mnie i nawet objawy (wymioty).. one juz wiedzialy o ciazy gdzie ja jeszcze imprezowalam i nie myslalalam nawet o tym.. (pierwszy objaw moj byl taki ze chodzilam na silownie regularnie i kilaka razy mowie do E. w stylu "jak sie zmecze to tak mi nie dobrze ze az musialam sobie usiasc dzis", ale nawet nie pomyslalam o ciazy wowczas - o ciazy dopiero pozniej pomyslalam jak wstalam rano i pierwsze co to z glowa nad toaleta wyladowalam)
Troche dziwnie ze mam tak wczesny temin tak sobie mysle... Ale wg miesiaczki to temin na 14 marca mi wychdozi czyli tylko 4 dni pozniej.. mam nadzieje ze to nie oznacza ze przenosze.. Tak bardzo nie chce dluzej czekać..
To nie od miesiączki zależy tylko od tego kiedy owulacja była. Lekarze przyjmują termin z OM, dziwne to ale niby biorą pod uwagę, że każda kobieta ma owulację 14 dnia cyklu...ja tak nigdy nie miałam. Termin z om mam na 15 marca, a według owulacji(wiem kiedy była bo robiłam testy i mierzyłam temperaturę) powinnam mieć na 20 marca. No ale zobaczymy co mi gin powie w piątek o tym łożysku i wodach, może nie zdołam dotrzymać nawet do 15 marca i wywoła poród wcześniej.

Jeżeli wymiary na usg się zgadzają co do terminu z Om no to git, a jak nie to wyznaczaja termin
według usg. U Ciebie się zgadzały wymiary ?
 
U mnie się wszystko prawie zgadza książkowo. Ja nie mierzylam temp ale zawsze wiedziałam po sobie kiedy mogę mieć dni płodne i się sprawdziło.

Data z owulacji wychodzi mi identyczna jak z usg (10.03). Tylko miesiączka na (14.03). Tak mi się wydawało do czasu gdy nie zaczęłam czytać ze każdy kto ma termin podobny do mojego z usg to jakoś wszystko wcześniej wiedział.

Ja nie wiem czy ja jakiegoś "schiza" nie łapie że to już tak blisko.. iii.. może te skurcze to tak ma być a nie ze one silniejsze i to że przenoszę sobie jakoś wmawiam. I w ogóle wszystko.. [emoji17]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem tutaj nikt nie sprawdza długości szyjki itp.. mam skurcze przepowiadajace bardzo dlugo.. ale od 3 dni inne.. silniejsze..

Mam wizytę w dniu terminu porodu jakby nic nie ruszyło.. ale zastanawiam się nad tymi sposobami "s" bo spacer był dzis.. a wczoraj mojego odgonilam bo serio już tak skurcze czułam że pomyślałam że urodze za chwile jak mnie dotknke a nie chciałam w lutym. [emoji16] może to jest rozwiązanie..


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Juz marzec to działaj :D :D Jakby nie patrzec to masz do terminu tydzień z hakiem to tyle co nic :D:D <3
 
Do góry