reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

A moje ostatnie skurcze to co ok 40 minut. Tyle ze one sa juz dosc silne. Zaciskam pięści zeby gdzies to rozładowac i staram sie oddychac do brzucha.
Mała sie dosc mocno tez ruszala raczkami ale juz sie uspokoiła..
Moj mezus juz ktorys raz akurat wyszedl z pokoju jak zaraz skurcz przyszedl. Mowie mu " fajnie tak sobie wyjsc na skurcz ;) tez bym wyszla!!"
 
reklama
Apricot cudenko[emoji8][emoji7]

Ja tam spac moge i nic mi porodu nie zapowiada nawet jak narazie...

Justyna gratulacje!!!!!

A ja dalej nie wiem jakie gbs mam. No dowiem sie kiedys.nie wiem czy na str sie pojawi...narazie nie ma wyniku wiec dupa.trzeba bd czekac do wizyty u gin najwyzej.



f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Mam czekac az skurcze beda przez godzine co 10 minut - wtedy tel do poloznej by przyjechala do szpitala.
A jak czestotliwosc skurczy taka w nocy sie nie pojawi to jutro ok 15h mam sie pojawic w szpitalu na sprawdzenie etapu porodu. Wezme torbe ze soba na wszelki wypadek...
Ciekawe jakie mam rozwarcie... :baffled:
Chcialabym by bylo juz jutro...

Jak skurcze takie silne jak mam beda co 10 minut to juz pewnie na forum ucichne ...z wrażeń :baffled:
 
Kleinekatia trzymaj sie, dasz radę...mój przyszedł o 19 do domu a teraz znowu wrócił do pracy aby sprawdzić czy wszystko sie zgadza itp...prosiłam go aby przed pomógł mi przestawić pare rzeczy skoro chce dziś troszkę małego przyspieszyć do przyjscia...to wrócił tylko aby sprawdzić coś w necie,a teraz sprawdzam i zużył prawie 2 GB a mowię mu sprawdź ile zostało bo ja potrzebuje mieć internet tez w szpitalu aby mieć kontakt z rodzicami bo przecież łatwiej czasem napisać na whatsappa niż zadzwonić...sądziłam ze przyjdzie to troszkę pobędziemy razem a ten dwie godz z nosem w necie...ja czasem za nim nie nadążam...
 
Kleinekatia trzymaj sie, dasz radę...mój przyszedł o 19 do domu a teraz znowu wrócił do pracy aby sprawdzić czy wszystko sie zgadza itp...prosiłam go aby przed pomógł mi przestawić pare rzeczy skoro chce dziś troszkę małego przyspieszyć do przyjscia...to wrócił tylko aby sprawdzić coś w necie,a teraz sprawdzam i zużył prawie 2 GB a mowię mu sprawdź ile zostało bo ja potrzebuje mieć internet tez w szpitalu aby mieć kontakt z rodzicami bo przecież łatwiej czasem napisać na whatsappa niż zadzwonić...sądziłam ze przyjdzie to troszkę pobędziemy razem a ten dwie godz z nosem w necie...ja czasem za nim nie nadążam...
Aniu ale nie mozesz oczekiwac ze on bedzie siedzial z Toba i trzymal za raczke... moj lata po domu co jakis czas do mnie zaglada i mowi ze to nie sa jeszcze najsilniejsze bole ... i jak poprosze przyniesie pic i cos do jedzenia...
 
W sumie to racja.. mój też pracował ten tydzień po 10h i też już uciekł do znajomych. (Oczywiscie on jest taki że mnie zapyta czy chce iść ale jak mam siedzieć gdzie mi nie wygodnie to wolę zostać w domu). Ja czasem się irytuje ale to przez to że sama sobie się nie podobam i nie mam zajęcia..
Przed jego wyjściem poszliśmy na spacer jak zawsze .. dosłownie 15min. Dziwnie się nie zmeczylam bo zawsze pod taka mala gorke zadyszke mialam..

I teraz dziwne skurcze mnie łapią już kilka razy.. nie wiem czy nie napisać żeby wrócił w razie W. [emoji54] ej ale często te skurcze mam.. nie miałam tak wcześniej..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie to racja.. mój też pracował ten tydzień po 10h i też już uciekł do znajomych. (Oczywiscie on jest taki że mnie zapyta czy chce iść ale jak mam siedzieć gdzie mi nie wygodnie to wolę zostać w domu). Ja czasem się irytuje ale to przez to że sama sobie się nie podobam i nie mam zajęcia..
Przed jego wyjściem poszliśmy na spacer jak zawsze .. dosłownie 15min. Dziwnie się nie zmeczylam bo zawsze pod taka mala gorke zadyszke mialam..

I teraz dziwne skurcze mnie łapią już kilka razy.. nie wiem czy nie napisać żeby wrócił w razie W. [emoji54] ej ale często te skurcze mam.. nie miałam tak wcześniej..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
moze sie zaczyna??
 
reklama
Do góry