reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
O dziwne, u mnie nie trzeba na planowane cesarki. W sumie dziecko tą drogą styku z ewentualnym paciorkowcem nie ma ;) co szpital to obyczaj.
 
Dał zwykłą kartkę na której napisał o jakie badanie chodzi i podbił pieczątkę? Jeżeli tak to raczej trzeba będzie zapłacić. Chyba, że dał specjalny druczek czy tam kartę ze zleceniem.
Dał mi kartkę z por.cytologicznej, tam zaznaczył jakie badanie i podbił pieczątka. Wiec nie wiem jak to traktować a zapomniałam zapytać ;)
O dziwne, u mnie nie trzeba na planowane cesarki. W sumie dziecko tą drogą styku z ewentualnym paciorkowcem nie ma ;) co szpital to obyczaj.
Mnie pytał czy zastanawiałam się co wole - cc i sn. Jak powiedziałam, że nastawiam się na sn to kazał zrobić badanie

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie wczoraj wypisali ze szpitala a dziś ponownie trafiłam bo miałam mocz zabarwiony krwią tu oddałam do badania kolejny który był czerwony i ze lekarz trafił mi sie normalny to powiedział ze musza sprawdzić co z ta nerka wtedy mogą mnie puścić pobrali trzy próbki krwi dziś zostaje tu na ginekologii a jutro maja dostać wyniki badań i mam mieć usg nerek ponownie i wtedy zobaczą co jest grane
 
Brzucha ani razu nir mierzylam bo chyba wole nie wiedziec[emoji3]

Ja nie wiem dalej jak dziecie ulozone.ostatni raz wiedzialam w30+0.teraz ciekawe. W nocy mi sie snilo ze wybijalo nogi pod zebra i ze bylo widac az i cieszylam sie ze glowa na dole.

U nas walentynki na ulubionej pizzy do tego goraca czekolada i nawet lody wlazly jakims cudem[emoji85] dalismy sb drobiazki i oglądaliśmy film a teraz P oglada meczyk jakis a ja Agenta na tvn[emoji12] i mecze herbaty.katar mam straszny a reszta w sumie przeszła. ..tylko szkoda ze oddychać sie nie da dalej..

Alexhi a w jakim jezyku mowicie w domu?

Apricot zazdro!ale wam dobrze!

Tez czytałam ze do cc gbs potrzebny.

U mnie pobierane gbs bedzie we wtorek.


f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Brzucha ani razu nir mierzylam bo chyba wole nie wiedziec[emoji3]

Ja nie wiem dalej jak dziecie ulozone.ostatni raz wiedzialam w30+0.teraz ciekawe. W nocy mi sie snilo ze wybijalo nogi pod zebra i ze bylo widac az i cieszylam sie ze glowa na dole.

U nas walentynki na ulubionej pizzy do tego goraca czekolada i nawet lody wlazly jakims cudem[emoji85] dalismy sb drobiazki i oglądaliśmy film a teraz P oglada meczyk jakis a ja Agenta na tvn[emoji12] i mecze herbaty.katar mam straszny a reszta w sumie przeszła. ..tylko szkoda ze oddychać sie nie da dalej..

Alexhi a w jakim jezyku mowicie w domu?

Apricot zazdro!ale wam dobrze!

Tez czytałam ze do cc gbs potrzebny.

U mnie pobierane gbs bedzie we wtorek.


f2w3d5qppdk8cfc5.png
jak przeziebiona jestes to nie polecam herbaty czarnej.. jakis czas temu sie dowiedzialam ze wysusza gardlo i odwadnia :( a sama zawsze piłam z sokiem malinowym albo miodem i cytryną
a teraz pozostaje woda z miodem i cytryną a na podraznione gardlo glutek z siemienia lnianego ;)

mi sie Amelia wbija mega pod zebra :( potrafi bardzo bolec :p
 
Ja tylko czekam aż mały będzie chciał przyjść do nas...dziś śniło mi sie ze wody mi odeszły i zaczęłam rodzic... trochę wolałabym aby przyszedł przed terminem wtedy byłabym spokojniejsza o niego a tak to dziś na ktg tak dokazywal ze szok taki ruchliwy był jak nigdy i nawet próbował uciekać przed tym co bada jego serce.... znowu mnie pokłoli i znowu nocka w szpitalu...a planowałam romantyczny wieczór z mężem...ehhh...No nic zobaczymy jak to będzie...
 
reklama
Do góry