reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

No właśnie nie wiem jak to jest ze skierowaniem bo chodzę prywatnie. Niby dał mi karteczkę do poradni cytogicznej bo tam pobierają ale nie wiem właśnie czy to nie będzie odpłatnie do zrobienia jednak. A ile się czeka na wynik?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
ja płaciłam jakoś 35 zł za gbs, wynik był 2 dniach albo 3
nie wiem czy będziesz musiała płacić, musisz zapytać, bo różnie to jest...
ja od diabetologa dostałam skierowanie, ale BRUSS np. nie uznaje tych skierowań także nie wiem, w jaki sposób mieć u nich za free :/

Mnie strasznie boli spojenie od niedzieli i prawa pachwina mega ciągnie, coraz gorzej chodzić, a jeszcze trochę trzeba się jednak toczyć cholercia :/
 
reklama
No właśnie nie wiem jak to jest ze skierowaniem bo chodzę prywatnie. Niby dał mi karteczkę do poradni cytogicznej bo tam pobierają ale nie wiem właśnie czy to nie będzie odpłatnie do zrobienia jednak. A ile się czeka na wynik?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Dał zwykłą kartkę na której napisał o jakie badanie chodzi i podbił pieczątkę? Jeżeli tak to raczej trzeba będzie zapłacić. Chyba, że dał specjalny druczek czy tam kartę ze zleceniem.
 
Ostatnia edycja:
Super. Ja w poniedziałek będę na wizycie już w mojej klinice to bede wiedziała ile moja wazy i będę miała termin ustalony :)
 
Kurczę jeszcze ten GBS właśnie nie wiem czy w klinice prosić żeby mi pobrali czy mój ginekolog to zrobi:/ szkoda ze nie ma na odwrót wizyt:) cóż nie można mieć wszystkiego.
Dam znac na 100% a jestem strasznie ciekawa :)
 
reklama
Do góry