reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Jak zalecil ci lekarz brac ten cocodamol?
No jak z szpitala wychodzilam to polozna mi dała nawet jeszcze rozmawiałam z mama aby sie zapytała ginekolog co u nich w pracy przyjmuje. I mówi ze gdyby było niebezpieczne to by mi nie dali w szpitalu i ze te ataki są bardziej szkodliwe dla małego bo on jest połączony przez łożysko ze mną i przez układ nerwowy wszystko czuje a antybiotyk i przeciwbólowe muszę brać jak jak mi te kamienie pocharataly nerki to musza zwalczyć infekcje a bez antybiotyku tego sie nie zrobi...
 
No jak z szpitala wychodzilam to polozna mi dała nawet jeszcze rozmawiałam z mama aby sie zapytała ginekolog co u nich w pracy przyjmuje. I mówi ze gdyby było niebezpieczne to by mi nie dali w szpitalu i ze te ataki są bardziej szkodliwe dla małego bo on jest połączony przez łożysko ze mną i przez układ nerwowy wszystko czuje a antybiotyk i przeciwbólowe muszę brać jak jak mi te kamienie pocharataly nerki to musza zwalczyć infekcje a bez antybiotyku tego sie nie zrobi...
Chodziło mi jakie Dawki I jaka moc. No ale sama sobie odpowiedzialas co robic.. warto sluchac swojego ciala.
 
Walentynka piekna Moja mama rozmawiała na temat moich nerek z znajoma położna i ona doradziła tzw pompę wodna to jest stara metoda która jest podobno sprawdzona ale bardzo pomocna dla kobiet w ciąży...wiec jak tylko poczuje sie lepiej mam na myśli przejdą mdłości to wypróbuje ta metodę a po porodzie to mama mi prześle leki na kamienie na nerki bo fitolizyne nie wolno brać przy końcu ciąży bo jest silnym ziołowym lekiem i zle oddzialowywuje na łożysko...
Dobrze ze juz za niedługo maluszek z nami bedzie
 
Powiedzcie mi czy te leki są bezpieczne przy końcówce ciąży albo podczas karmienia piersią???bo nie chce szkodzić małemu tymi przeciwbólowymi co mi dali w szpitalu a podobno nie są bezpieczne dla małego w końcu to cocodamol codeina z paracetamolem i jakimś innym dodatkiem...
Wygoogluj ulotki. Urosan i Urosept można, bo sama brałam w pierwszej ciąży, a reszty nie wiem. Ulotki poczytaj.
Dziewczyny jakie plany na Walentynki :)? Powiem szczerze, że nie czuje ich w tym roku.
Zawsze sobie gdzieś wychodziliśmy, w zeszłym roku planowalismu na te walentynki weekend w hotelu z jacuzzi z pokoju, ale wszystko się zmieniło od zeszłego roku;) I chyba dopiero w weekend gdzieś na kolacje wyjdziemy :) Nigdy na walentynki nie dawalismy sobie prezentow dlatego dzisiaj zakupilam tylko serduszko piernikowe oblane czerwona czekolada i zrobię deser, galaretka z bita śmietaną i brzoskwiniami :D
Malowanie parteru mąż mi obiecał [emoji16] jak dla mnie to cudowny prezent [emoji7][emoji38][emoji38]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry