reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Dziewczyny wczoraj był masakryczny dzień. Koło południa dostałam plamienia, z krwią. No wiec poleżałam trochę i poszłam znów sprawdzić jak sytuacja. Niestety dalej to samo. Więc pojechałam na IP. I to co tam przeżyłam to koszmar, który jeszcze mnie trzyma.
Lekarz bada dziecko, wszystko ok. Szyjka ok. Łożysko ok. Serduszko bije. Malutka się rusza. I że czasem krwawienie może być...i tu się zaczęło...ze zagraża poronienie, że może nastąpić śmierć dziecka. Ja już wpadam w panikę. A on dalej...etc. już max podnenerwowana pytam czy jest ok czy nie?? Na co lekarz: narazie jest dobrze, ale wszystko może sie zdarzyć. Żebym była przygotowana.
Cały wieczór nie mogłam sie uspokoić. Ciśnienie skakalo mi jak szalone, nocy nie przespałam.
Czy lekarz do ciężarnej nie powinien być delikatny?? Choć troszke??
A przepisał Ci jakąś luteine czy coś innego? Są przecież jakieś leki, które się bierze w takich przypadkach! Trzymaj się mocno i nie daj się złym myślom! Tule serdecznie!

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie przeraża to moja nie wiedza... Wy już chociaż macie jakiś zarys co chcecie co potrzebujecie a ja kompletnie nic.. wszystko zostawiam na styczeń a to lada chwila.. Jeju jeszcze spełni się mój sen że dzidzia się urodziła i leżała zawinieta w ręcznik bo ja nic dla niego nie miałam [emoji23][emoji23] mam parę ciuszków i pieluchy które mi mama kupiła i nic więcej. Wózków nawet jeszcze nie oglądałam[emoji52]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam skarpetki wciąż tylko więc dziubas zamieszka w skarpetce [emoji6]
No właśnie nie łam się, my jeszcze nic nie mamy. Będziemy kupywać na olx, na grupach fb... Nie wszystkich stać na nowości. I nie jest to najważniejsze. Wózek to pewnie za becikowe kupimy. [emoji16]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj był masakryczny dzień. Koło południa dostałam plamienia, z krwią. No wiec poleżałam trochę i poszłam znów sprawdzić jak sytuacja. Niestety dalej to samo. Więc pojechałam na IP. I to co tam przeżyłam to koszmar, który jeszcze mnie trzyma.
Lekarz bada dziecko, wszystko ok. Szyjka ok. Łożysko ok. Serduszko bije. Malutka się rusza. I że czasem krwawienie może być...i tu się zaczęło...ze zagraża poronienie, że może nastąpić śmierć dziecka. Ja już wpadam w panikę. A on dalej...etc. już max podnenerwowana pytam czy jest ok czy nie?? Na co lekarz: narazie jest dobrze, ale wszystko może sie zdarzyć. Żebym była przygotowana.
Cały wieczór nie mogłam sie uspokoić. Ciśnienie skakalo mi jak szalone, nocy nie przespałam.
Czy lekarz do ciężarnej nie powinien być delikatny?? Choć troszke??
Ja już miałam poronienie zagrażające trzy razy, raz zapytano mnie po co jantu przyjechałam (izba przyjęć) ehh no niestety plamienie krwawienie sięnzdarza i nie zawsze jest to to najgorsze [emoji16] głowa do góry [emoji106]

Napisane na Lenovo A5500-H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paula ale to dziwne w sumie...z dzieckiem było w porządku, szyjka i łożysko też w porządku? Wiec co niby zagrażało :/ ?
 
Dziewczyny wczoraj był masakryczny dzień. Koło południa dostałam plamienia, z krwią. No wiec poleżałam trochę i poszłam znów sprawdzić jak sytuacja. Niestety dalej to samo. Więc pojechałam na IP. I to co tam przeżyłam to koszmar, który jeszcze mnie trzyma.
Lekarz bada dziecko, wszystko ok. Szyjka ok. Łożysko ok. Serduszko bije. Malutka się rusza. I że czasem krwawienie może być...i tu się zaczęło...ze zagraża poronienie, że może nastąpić śmierć dziecka. Ja już wpadam w panikę. A on dalej...etc. już max podnenerwowana pytam czy jest ok czy nie?? Na co lekarz: narazie jest dobrze, ale wszystko może sie zdarzyć. Żebym była przygotowana.
Cały wieczór nie mogłam sie uspokoić. Ciśnienie skakalo mi jak szalone, nocy nie przespałam.
Czy lekarz do ciężarnej nie powinien być delikatny?? Choć troszke??
trzymaj sie i uwazaj na siebie :( moze skontaktuj sie ze swoim lekarzem

Wysłane z mojego PAP5451DUO przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny troszkę z innej beczki.
Wasze opinie i doświadczenia.
Butelki
Tommee Tippee Anti-Colic plus
Chicco NaturalFeeling
Avent butelka Natural First Flow

a może macie inne typy?


 
reklama
Do góry