reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ta pierwsza butelke u mnie uzywali i byli bardzo zadowoloni. Jakies wczesniej mieli i szukali az na tej sie zatrzymali

f2w3d5qpczclwgpd.png
 
reklama
Dziewczyny troszkę z innej beczki.
Wasze opinie i doświadczenia.
Butelki
Ja przy synu i córce używałam butelek tommee tippee i bardzo sobie chwalę. Problemów nie było. W trakcie karmienia piersią kontakty z butelką były bardzo rzadkie ale też i dzieci nie miały problemów ze ssaniem z butelki. Więc naturalnie po skończeniu karmienia korzystałam dalej z butelek tej firmy.
Całe szczęście kolek dzieci nie miały więc specjalnych butelek czy smoczków antykolkowych nie używałam.
 
Dziewczyny poronienie zagrażające zawsze się wpisuje do 24tc w przypadku krwawień, plamień itp Pozniej zmienia się na ewentualne zagrożenie porodem przedwczesnym. To po prostu medyczny termin. Jak plamiłam w 1 trym to dokładnie to samo mam na wypisie.
 
Dziewczyny troszkę z innej beczki.
Wasze opinie i doświadczenia.
Butelki
Tommee Tippee Anti-Colic plus
Chicco NaturalFeeling
Avent butelka Natural First Flow

a może macie inne typy?


Ja uzywalam Lovi.
Teraz zastanawiam się nad zakupem jednej albo Avene albo Tommee Tippee właśnie... tylko nie wiem jeszcze jaki będę miała laktator... I która z tych butli się sprawdzi

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry