reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Paulyna ja też kupuje wozek uzywany, ciuszki też dostanę używane a i ja chodzę po łupkach i szukam więc 99% na pewno będę mieć używane. Pieluchy, chusteczki będę kupować na promocjach. Na promobaby.pl jest spis co gdZie jest na promocji. A resztę typu reczniczki, zestawy do pielęgnacji, butelki itp kupię u jednego sprzedawcy. Kocyk wypatrzyłam na lubelskiej grupie Pani robi sama. Cudo. A i pieluch chusteczek nie będę kupować dużo. Będę mówiła gościom żeby przynosili bo nic innego mi nie potrzeba .

Kamylcia ja też jeszcze nic nie mam i od stycznia zacznę kupować. Jedynie kilka ciyszkow z lumpku ale to chodzę rekreacyjnie.

Czarownica chamsko postąpił pracodawca.

Jolka kciuki za polowkowe.

Anik kupiłam ten olejek rycynowy. Oby pomogł o.

Ja wieczorem mam polowkowe. Poproszę o kciuki!
&&&! :*

Dzień dobry. Właśnie szykujemy se do przedszkola. Zimno a na zewnątrz śnieg ale cóż. Trudno. Trzeba się wynurzyc spod cieputkiej kolderki.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja na styczen luty zostawiam zakupy te najwieksze czyli lozeczko materac i wozek. Jesli kupie dzisiaj ten fotelik to bazy w grudniu poszukam.

Jeszcze jakis azurowy kocyk mi sie marzy ale to juz po porodzie komus powiem jak bedzie chcial kupic cos no i oczywiscie pieluchy i chusteczki nr 1 na odwiedziny[emoji1] tego zawsze idzie masa wiec jeden z najlepszych prezencikow:))

Kciukasy!!!
f2w3d5qpczclwgpd.png
 
Ja na styczen luty zostawiam zakupy te najwieksze czyli lozeczko materac i wozek. Jesli kupie dzisiaj ten fotelik to bazy w grudniu poszukam.

Jeszcze jakis azurowy kocyk mi sie marzy ale to juz po porodzie komus powiem jak bedzie chcial kupic cos no i oczywiscie pieluchy i chusteczki nr 1 na odwiedziny[emoji1] tego zawsze idzie masa wiec jeden z najlepszych prezencikow:))

Kciukasy!!!
f2w3d5qpczclwgpd.png
Mnie też bardzo się podobają ażurowe kocyki

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj był masakryczny dzień. Koło południa dostałam plamienia, z krwią. No wiec poleżałam trochę i poszłam znów sprawdzić jak sytuacja. Niestety dalej to samo. Więc pojechałam na IP. I to co tam przeżyłam to koszmar, który jeszcze mnie trzyma.
Lekarz bada dziecko, wszystko ok. Szyjka ok. Łożysko ok. Serduszko bije. Malutka się rusza. I że czasem krwawienie może być...i tu się zaczęło...ze zagraża poronienie, że może nastąpić śmierć dziecka. Ja już wpadam w panikę. A on dalej...etc. już max podnenerwowana pytam czy jest ok czy nie?? Na co lekarz: narazie jest dobrze, ale wszystko może sie zdarzyć. Żebym była przygotowana.
Cały wieczór nie mogłam sie uspokoić. Ciśnienie skakalo mi jak szalone, nocy nie przespałam.
Czy lekarz do ciężarnej nie powinien być delikatny?? Choć troszke??
 
Paula dbaj o siebie jak najbardziej! Oczywiście ze lekarz powinien Ci to w innych słowach powiedzieć! Bo wszystko jest dobrze, a Cie zestresował jak nie wiem. Okropne to;(


Powodzenia dla dziewczyn które dzisiaj maja połówkowe!! Dajcie znac co tam u Maluszków słychać.

Czarownica nie mile Cie potraktowali :( ja po macierzyńskim tez będę prace szukać bo mi sie umowa w czasie ciąży kończy.

Ja zaczynam kupowanie od grudnia i zobaczymy jak pójdzie :)
 
Było minęło, najgorsze jest teraz siedzenie samej w domu. Ale najwidoczniej tak miało być, teraz ważny jest maluszek. Mam czas jeszcze ponad 3 lata żeby niestracic prawa wykonywania zawodu więc coś w tym czasie może znajdę.
 
reklama
Ale najgorsze bo nuda czy inny powód?
Z tego co mówiłaś to masz fajny zawód wiec myśle ze nie bedzie problemu u Ciebie z praca :)
 
Do góry