reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

no faktycznie wygląda to na stawianie się macicy, bynajmniej ja tak mam
koniecznie powiedz lekarzowi a jakby zaczęło boleć to idź wcześniej na wizytę
póki co możesz sobie zacząć zażywać magnez, powinien pomóc

Jestem po wizycie. Maluch rośnie jak na drożdżach i ma już ok 250g (pasuje na ponad 18tc). Szyjka długaśna. Poza tym raczej wszystko ok. Ale ze względu na stawiane się brzucha dalej mam siedzieć w domu.
No i Dzidziuś był tyłkiem wciśnięty w bok macicy że nie udało się potwierdzić czy chłopak.
To już duży ten Twój dzidziuś! :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny! :-)
Ja już po pracy, po kolacji, leżę sobie i odpoczywam :-) mnie dziś trochę pośladek boli ;-) Wam też czasem taki ból się pojawia? Czy raczej nie?
 
Macica zaczyna się stawiać tak ok.20 tygodnia.
To co masz teraz może być związane z jej rozciąganiem czy tym, że trochę się przeforsowałaś w ciągu dnia.
Ja dzisiaj sprzątałam kuchnie, miałam sporo naczyń do umycia, robiła kapustę - no kurczę, po prostu nastałam się kilka godzin jak głupia. I odpuściłam sobie odkurzanie, bo po prostu zaczął mnie brzuch tak ciągnąć na dole. Nie było to bolesne, ale właśnie nieprzyjemne. U mnie pomogło leżenie.

Magnez działa p.skurczowo, a jak Cię boli bardziej i nie chce po samym magnezie minąć to łyknij nospe

Zaczęłam właśnie 20tc ale możliwe że przeforsowanie bo się nie oszczędzam, pracuję, duzo w aucie...i samo wlezienie na 4 piętro (tak wysokie w naszej kamienicy jak 5 piętro w blokach)...z zakupami to masakra... :) mam zadyszkę jak nie wiem...od listopada wolne planuję to może odpuszczę, ale jak mam leżeć to chora jestem ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam sałatkę jarzynowa, bo pare dni temu ktoś o niej pisał i nie dawało mi spokoju :D mąż będzie miał na dwa dni do pracy,a ja sobie tez trochę podjem ;)
Miała wyjść mała miska,a wyszła oczywiście ta największa hehe :p


Ekhem, proszę o podanie adresu, grzeję auto i jestem u Ciebie na sałatce. Skoro tak dużo wyszło, to chętnie pomogę żeby się nikt nie przejadł za mocno :p

Cześć Dziewczyny! :-)
Ja już po pracy, po kolacji, leżę sobie i odpoczywam :-) mnie dziś trochę pośladek boli ;-) Wam też czasem taki ból się pojawia? Czy raczej nie?

Mnie boli górna część pośladka, ale, że promieniuje to obstawiam, że to może być rwa kulszowa...
 
Ekhem, proszę o podanie adresu, grzeję auto i jestem u Ciebie na sałatce. Skoro tak dużo wyszło, to chętnie pomogę żeby się nikt nie przejadł za mocno :p



Mnie boli górna część pośladka, ale, że promieniuje to obstawiam, że to może być rwa kulszowa...

Ja za sałatkę dam ogórkową :) całkiem kwaśną :) zamieniamy się? :p


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ekhem, proszę o podanie adresu, grzeję auto i jestem u Ciebie na sałatce. Skoro tak dużo wyszło, to chętnie pomogę żeby się nikt nie przejadł za mocno :p
zapraszam, bo wyszło, jak na święta :-) :)

Ja za sałatkę dam ogórkową :) całkiem kwaśną :) zamieniamy się? :p
możemy się wymienić pół na pół:yes:

ojaaaa ciasto <3
 
Do góry