reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Heh a już myślałam że jako jedyna nie toleruje mięsa w ciąży i tak od samego początku. Myślałam, że chociaż z początkiem II trymestru (gdzie o dziwo zaczęłam więcej pokarmów tolerować niż w I trymestrze) mi się odmieni ale nadal nawet sam zapach smażonego mięsa przyprawia mnie o mdłości. Wędlinę zjem ale też od święta. A jak w takiej sytuacji z twoją hemoglobiną i żelazem w normie? u mnie póki co ok.

Póki co ok, staram się to warzywami jakoś zastępować... II trymestr a mięso nadal bleeeee....
 
Mój synek w brzuszku wczoraj pozwolił mi zjeść kawałek mięsa w całości i nie zobaczyć go za chwilę znowu :) (a dzis zaczynam 19tc) ;) wcześniej wstręt i przemycanie kawałków mielonego np w sosie pomidorowym :) szyneczka nadal odpada ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój synek w brzuszku wczoraj pozwolił mi zjeść kawałek mięsa w całości i nie zobaczyć go za chwilę znowu :) (a dzis zaczynam 19tc) ;) wcześniej wstręt i przemycanie kawałków mielonego np w sosie pomidorowym :) szyneczka nadal odpada ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
To tak jak u mnie. Tylko ja w czwartek zaczynam 19tc. Ja nie mogę patrzeć na szynkę czy mięso z obiadu, no i jajka na twardo mnie obrzydzaja.
 
i jak Twoja waga przy takiej diecie??

Ja pulpet jestem...od stycznia 2016 na diecie lekko oszukiwanej ;) zgubiłam 6kg do 80 (174cm), i teraz w pierwszym trymestrze wróciło wszystko...a od miesiąca stoję i pilnuję żeby zostało jak najdłużej tylko tyle, bo tak to 100kg jak nic :p ale w spodnie z końca 2015 już się nie mieszczę, jakoś inaczej te kg mi się rozkładają :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bo teraz się juz nam tylki powiększają nie tylko przez tluszczyki[emoji12] tylko typowo się powiększają [emoji3]

f2w3d5qpc014asba.png
 
reklama
Do góry