reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Byla jakas,ale nie wiem jak sie nazywa

f2w33e3ked0rvfua.png
 
hej
jest grupa na fb założyłam ją z koleżanką ,ale jakoś nie jesteśmy popularne i mamy tylko 6 osób w niej :D
Nawet ostatnio nie zaglądałam tam,bo okropnie się czuję,jeśli chodzi o te grupę Marzec 2017 to wydaje mi sie ze tam są jakieś znajome dziewczyny które sobie utworzyły grupe i nikogo nie wpuszczają.
dziewczyny a macie problem z żylakami?ja mam pod lewym kolanem i normalnie czasem tak mi noga mrowi ze szok,,,,
 
Hej, dzisiaj na facebooku dołączyłam do grupy Marzec 2017. Ale dzisiaj mnie z niej usunięto, czy grupę zlikwidowano?
Mam ermin na 10.03.2017 :)
Mnie też, nie wiem dlaczego. Robimy swoją nowa grupę dziewczyny!! Proponuje na poczatku posty z pomysłami, pózniej razem zrobimy regulamin i usuniemy niepotrzebne posty . Narazie grupa jest zamknieta abyście mogły wyszukać , później jak sie dodadzą dziewczyny to zmienimy na tajną. Nazwa nic nie sugeruje :p

LINK!: Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
 
Hej . Zaraz sprawdzę na tym Facebooku wczoraj wszystko było ok !! Tam chyba Ola jest administratorem ??? O ile sie nie mylę . Cos musiało sie stać bo wszystko było dobrze !

Ja po prenatalnych . Bardzo szybko trwały :/ jak juz cos na NFZ to juz na odpieprz . Lekarz powiedział ze wszystko dobrze . Dzidzia ma 8,3 cm , kość nosowa jest , przeziernosc o ile dobrze pamietam 1,6 . Jeszcze pobierali mi krew . W pierwszej ciazy tak bie miałam . Nie wiem po co krew . Płeć nie powiedział mi . Wiedziałam od razu ze na NFZ mi nie powie ... Ale dzidzia juz duża !!! [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry