reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Mój mial 2400 i 9 pkt. Myslalam że o tym czy donoszony czy nie decyduje w ktorym tyg byl poród. U nas jakos przyjete jest że donoszony to od 38 tyg.
 
reklama
Z tą urodą w ciąży to różnie bywa,bo jak ja byłam w ciąży z córeczką to wszyscy mi mówili,że wyglądam przepięknie i że mogłabym całe życie chodzić w ciąży,co sugerowało że będzie chłopak a tu niespodzianka -dziewczynka. Tak samo było ze smakami-uwielbiałam kwaśne a od słodyczy mnie odrzuciło,przestałam słodzić a jak widziałam słodycze to mnie mdliło. Wszystko miałam odwrotnie :):) Ciekawy przypadek ze mnie;)
Czyli albo to bzdury albo jesteś wyjątkowa ;-) Ciekawe co będzie u mnie hmm... jeszcze trochę muszę poczekać na ta wspaniałą wiadomość :)
 
przepraszam, że nie w temacie

Robilam ostatnio badania moczu, wyszły mi bakterie i białko 14mg, rozmawiałam z moim lekarzem rodzinnym i powiedziała, że tak sie zdarza i to o niczym złym nie świadczy, jednak mam troche wątpliwości czy to na pewno nie zaszkodzi dziecku. Wizyta u mojego ginekologa prowadzącego dopiero 1 września i zastanawiam się czy mogę tyle czekać.

Miała któraś taką sytuację?
 
przepraszam, że nie w temacie

Robilam ostatnio badania moczu, wyszły mi bakterie i białko 14mg, rozmawiałam z moim lekarzem rodzinnym i powiedziała, że tak sie zdarza i to o niczym złym nie świadczy, jednak mam troche wątpliwości czy to na pewno nie zaszkodzi dziecku. Wizyta u mojego ginekologa prowadzącego dopiero 1 września i zastanawiam się czy mogę tyle czekać.

Miała któraś taką sytuację?
Ja miałam bakterii 100, powtórzyłam następnego dni było 25. Zrobiłam posiew i wyszedł ujemny, więc wszystko ok. Zrób posiew może.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Polecam na fb ten profil i np ten wpis[emoji3] widzialam gdzies pytanie czy hybrydy szkodza i ona odpowiada na to m.in. Ze nie i sama miala [emoji3]

f2w33e3k4unbfhfy.png

 
przepraszam, że nie w temacie

Robilam ostatnio badania moczu, wyszły mi bakterie i białko 14mg, rozmawiałam z moim lekarzem rodzinnym i powiedziała, że tak sie zdarza i to o niczym złym nie świadczy, jednak mam troche wątpliwości czy to na pewno nie zaszkodzi dziecku. Wizyta u mojego ginekologa prowadzącego dopiero 1 września i zastanawiam się czy mogę tyle czekać.

Miała któraś taką sytuację?

Nie wiem czy pomogę co do tych bakterii bo byłam wtedy w trochę wyższej ciąży z Olkiem , ale mi właśnie też one wyszły i lekarz powiedział (trochę mnie nawet nastraszył ) że jeśli nie będę bardzo dużo pić to trafię do szpitala. No to ja jak to usłyszałam to piłam co chwilę i wyniki przed kolejną wizytą miałam jak małe dziecko- jak to określił lekarz. Sama woda zdziałała cuda.
A ja bym zrobiła teraz po kilku dniach znow badania choćby dla siebie, w końcu to nie drogie i sprawdziła czy jest lepiej.
 
reklama
Do góry