reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
a co to oznacza? bo ja pojęcia nie mam że w ogóle dziecko może mieć tam przepuklinę.
A Anglii mieszkam tutaj nie ma ginekologa. Jeżeli jest to chodzę do niego prywatnie, na wizycie nic nie widział niepokojącego a tutaj dopatrzyli się na brzuszku zgrubienia. Powiedziano mi że jest to po prostu natura. 1.09 idę znowu na usg i zobaczymy.
 
A Anglii mieszkam tutaj nie ma ginekologa. Jeżeli jest to chodzę do niego prywatnie, na wizycie nic nie widział niepokojącego a tutaj dopatrzyli się na brzuszku zgrubienia. Powiedziano mi że jest to po prostu natura. 1.09 idę znowu na usg i zobaczymy.
Będzie dobrze nie denerwuj się może się jeszcze wchłonie trzymam kciuki
 
My tez na początku 37 tyg 3600 :-) zero problemów 10 apgar. Przez cc przed wyznaczonym terminiem skurcze do szpitala mnie zaprowadziły :-)
 
Jeśli w moczu są bakterie ale nie ma leukocytów to całkiem możliwe, że próbka moczu była zanieczyszczona. Na wszelki wypadek można dużo pić, jeść żurawinę, i powtórzyć badanie. Porządnie się umyć, porządnie wypłukać, osuszyć (najlepiej ręcznikiem papierowym) i łapać środkowy strumień moczu.
 
A Anglii mieszkam tutaj nie ma ginekologa. Jeżeli jest to chodzę do niego prywatnie, na wizycie nic nie widział niepokojącego a tutaj dopatrzyli się na brzuszku zgrubienia. Powiedziano mi że jest to po prostu natura. 1.09 idę znowu na usg i zobaczymy.
Czytałam o tym ze może być to fizjologiczne i samo do 14 tygodnia się wchłonie lub jeśli jest to wada izolowana tez jest to nie groźne. Ale poczekaj do wizyty bo pewnie to nic groźnego a teraz będzie się martwić. Trzymam kciuki

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja miałam wczoraj strasznie zabiegany dzień,najpierw wizyta u gin a potem szaleństwo zakupowe...
A teraz czytam i czytam....Ale już skończyłam...
Musze się podzielić z Wami wesołą nowiną - otóż miałam wczoraj 3 wizytę u gin ale dopiero pierwsze USG. Minął akurat 9 tydzień. I wczoraj pierwszy raz zobaczyłam nasze maleństwo i bijące serduszko. Nie da się opisać słowami radości i ogromnego szczęścia, jakie się wtedy czuje. Nasza dzidzia ma się dobrze, ma 23 mm i ruszała rączkami i nóżkami. :):):):):)
 
reklama
Do góry