reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Ja to bym chciała urodzić najlepiej po terminie bo moj termin to 2 marca a mój synek urodził się 18tego marca , fajnie by było jakby urodziny były jak najbliżej co bym je wyprawiała później razem ;) No i marzec wydaje się cieplejszym miesiącem od lutego ;)
 
Dziewczyny dlaczego chcecie cc tak szybko? Z cukrzycą to rozumiem, że może być lepiej dla maluszka, ale pozostałe? Przecież im dłużej w brzuszku posiedzą dzieci tym lepiej dla nich... Po 37 tyg ciąża donoszona, co nie znaczy, że tak jest najlepiej dla dziecka żeby przyszło na świat. Ja z cukrzycą a cc miałam po skończonym 39tyg, teraz mam nadzieję że też dotrwam do tego czasu
 
ja bym też chciała po terminie, pewnie to nie większego znaczenia, ale pierwsze urodziłam 8 dni przed i w związku z niedojrzałym układem pokarmowym miał wzdęcia do 4 miesiąca :( może to bez znaczenia, ale ja sobie ubzdurałam, że może jakby dłużej posiedział to lepiej by się wszystko rozwinęło....
 
Ja będę miała cc ze względu na pierwsze cięcie. Mam kilka zrostow na ranie i lekarz powiedział, ze przy drugiej cesarce mi je wytnie.
Termin według usg mam na 2 marca, więc pewnie też mnie czeka końcówka lutego
 
Ja pierwsze dziecko urodziłam 18 kwietnia i taki od początku ciazy miałam termin . Idealnie w termin sie urodził :) a drugie nie mowię ze urodzę w 37 bo nie chciałabym , wole dociągnąć do konca ale jak robią planowana cesarkę to zazwyczaj tydzień przed terminem . Czyli luty .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia93 pisze:
Jak się okazało maluszek ma przepukline na pepowinie przy wejściu do brzuszka. Nie ma jej dużo ale trzeba być ostrożnym :(
Kliknij aby rozwinąć...
a co to oznacza? bo ja pojęcia nie mam że w ogóle dziecko może mieć tam przepuklinę.

ponoć na początku ciąży może się wchłonąć
 
Niech dzieciaki w brzuszku sa jak najdluzej mij Jas urodzil sie w 36 tygodniu traktowany byl jako wczesniak pomimo sterydow lezal dwa tygodnie w inkubatorze bo mial probkemy z oddychaniem nie dojrzewaja nasze skarby w brzuszkach jak najdluzej[emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój Kubuś tez sie urodzil w 36 tyg jako wczesniak. Mial straszne kolki i nie mial sily ssać piersi. Oby tym razem dzidzia posiedziala w brzuszku jak najdluzej.
 
reklama
Do góry