reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Ja mam na 30.03 a ze pierwsza ciaza to liczę, ze to bedzie kwiecień jakos na moje urodziny [emoji3] takze będziemy czekac razem [emoji3]



f2w33e3k96ygyz81.png
Ja Kochana pierwszą dzidzię urodziłam tydzień przed planowanym terminem według OM,więc może jednak będziesz rodzić w marcu ;)
 
reklama
mama_NS 6 sierpnia? Piękna data ;)
W tym roku nawet udało nam się fajnie uczcić rocznicę. Bylismy u teściowej ale na weekend zarezerwowalismy sobie hotel, wcześniej kolacja w japońskiej restauracji a Krzyś został z babcia na ten czas :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

U mnie cera i włosy w normie.
Dzisiaj mam jakiś senny dzien.. Najchętniej bym nie wychodzila z łóżka no ale mam 3 latka do ogarnięcia bo mąz pojechal na zebranie z pracy i wroci późno..

Kurcze to chyba tylko ja jestem taka opóźniona z badaniami krwi i jeszcze nie mam żadnych wyników..?
Ja też jeszcze nie mam żadnych wyników, ale wczoraj byłam na pierwszym pobieraniu krwi :-) usg miałam jedno na samym początku.
 
Kurcze to chyba tylko ja jestem taka opóźniona z badaniami krwi i jeszcze nie mam żadnych wyników..?
kochana ja też nic nie wiem, więc nie jesteś sama :)
Ja mam 24 marca według Om,więc we dwie będzie nam raźniej attachFull768365attachFull768364
a ja na 26.03 i planuje donosić tym razem ;)
 

Załączniki

  • upload_2016-8-18_21-12-6.png
    upload_2016-8-18_21-12-6.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 73
  • upload_2016-8-18_21-12-5.png
    upload_2016-8-18_21-12-5.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry