reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Hej dziewczyny

U mnie cera i włosy w normie.
Dzisiaj mam jakiś senny dzien.. Najchętniej bym nie wychodzila z łóżka no ale mam 3 latka do ogarnięcia bo mąz pojechal na zebranie z pracy i wroci późno..

Kurcze to chyba tylko ja jestem taka opóźniona z badaniami krwi i jeszcze nie mam żadnych wyników..?
 
reklama
Moglabym prosic przepis na halibuta po azjatycku?;)

Ciężko to przepisem nazwać ;) Filet zamarynowany w mieszance soku z limonki, soku z pomarańczy, oliwie, sosie sojowym i sosie teryaki (może być miód zamiast niego, chodzi o słodycz), do tego kapkę dałam sosu z limonka i kolendra tao tao (ale zapewne można pominąć), starty imbir, posiekany czosnek i chili. Zaraz jem więc zobaczymy co z tego wyszło ;)

Zuzia92 a 2 trym to się nie zaczyna 13t4d? Choć z tego co widzę w necie to różne źródła różnie podają.

Emilja0308 tzn że kończysz dziś 10 tc.
 
Ciężko to przepisem nazwać ;) Filet zamarynowany w mieszance soku z limonki, soku z pomarańczy, oliwie, sosie sojowym i sosie teryaki (może być miód zamiast niego, chodzi o słodycz), do tego kapkę dałam sosu z limonka i kolendra tao tao (ale zapewne można pominąć), starty imbir, posiekany czosnek i chili. Zaraz jem więc zobaczymy co z tego wyszło ;)

Zuzia92 a 2 trym to się nie zaczyna 13t4d? Choć z tego co widzę w necie to różne źródła różnie podają.

Emilja0308 tzn że kończysz dziś 10 tc.
Dziekuje;) napewno zrobie:) ja zazwyczaj nie gotuje bo moj luby jest kucharzem ale jak teraz jestem w domu moze odkryje gleboko ukryty talent;)

Napisane na PAP5451DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
Było by super. Mam napisane. Ujemny ale pierwszy raz się spotkałam żeby pisali wartości. Moje wszystkie koleżanki mają tylko ujemny bez wartości i to mnie zdezorientowalo.

jeżeli to zwykle uczulenie to polecam krem specjalny emolium. Mnie uczililo na dłoniach i to mi poleciła dermatolog na mnie działa. Co do przetluszczajacych się włosów mam ten sam problem... ale gdzieś czytałam, że po 1 trymestrze on zanika tak jak większość objawów ciążowych :-) No i mówi się, że jak w ciąży leci uroda to będzie dziewczynka bo zabiera mamie piękno ciekawe...;)

Z tą urodą w ciąży to różnie bywa,bo jak ja byłam w ciąży z córeczką to wszyscy mi mówili,że wyglądam przepięknie i że mogłabym całe życie chodzić w ciąży,co sugerowało że będzie chłopak a tu niespodzianka -dziewczynka. Tak samo było ze smakami-uwielbiałam kwaśne a od słodyczy mnie odrzuciło,przestałam słodzić a jak widziałam słodycze to mnie mdliło. Wszystko miałam odwrotnie :):) Ciekawy przypadek ze mnie;)
 
zuzia, słodkamamusia super!!

kurcze ciężko mieć termin na koniec marca i tak czekać z niecierpliwością na wszystko, gdy 2 trymestr dopiero za ponad miesiąc :errr: ;)
No właśnie ja mam na koniec marca... ;)
Przy synku miałam na początku miesiąca a teraz jedna z ostatnich pewnie będę ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mam dzidzi. Mam chrzesnice i dylemat co jej kupic na urodziny które za chwilę ma [emoji3]
W sumie to mam 2 cory ale cos maja za duzo owlosienia i chodzą na 4 łapkach.
Zobacz załącznik 768254

f2w33e3k96ygyz81.png
Jakie słodziaki :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Do góry