reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

zuzia, słodkamamusia super!!

kurcze ciężko mieć termin na koniec marca i tak czekać z niecierpliwością na wszystko, gdy 2 trymestr dopiero za ponad miesiąc :errr: ;)
jusia83 to się wszystko da ,szybko zleci:)ja mam termin na 8 marca ale ze względu na cukrzycę mam cichą nadzieję że tak jak poprzednią ciążę wywołana będę miała Max w 37tygodniu:)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dla mnie najważniejsze, żeby dzidziuś do terminu wysiedzial w brzuszku bo to dla niego najważniejsze ;)
Najpierw jest euforia, że maleństwo już jest a po kilku nieprzespanych nocach chętnie by się schowało je spowrotem do brzucha ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Anik nie martw się,ja też mam termin na koniec miesiąca więc będziemy czekać razem:):)
Ja mam na 30.03 a ze pierwsza ciaza to liczę, ze to bedzie kwiecień jakos na moje urodziny [emoji3] takze będziemy czekac razem [emoji3]
O to będziemy razem odliczać :) a na kiedy masz termin? Ja 27 lub 30 marca

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom


f2w33e3k96ygyz81.png
 
Ja moją. Pierwszą urodziłam w 37 tyg. Nie ma reguły że pierwsze to przenoszone.

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
No to zobaczymy jak bedzie[emoji3] narazie wszystkie kol i rodzina jakie znam pierwsza przenosily wiec nic tylko czekac na zdrowa dzidzie i dowiedzenie sie jaka plec[emoji3] obym wytrzymala hehe, ale jak zaczniecie trabic co macie w brzuszkach to bd musiala niezle ze soba walczyc [emoji3]

f2w33e3k96ygyz81.png
 
reklama
Do góry