reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Każdy lab może inaczej pisać wyniki i określać normy.
My też nie jesteśmy lekarzami i po co pisać o czymś, o czym nie ma się pojęcia...Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Dokładnie po co.... chyba nie przeczytałaś mojej wiadomości ze zrozumieniem. Zwróciłam się z prośbą do osób które równiez miały tak interpretowane wyniki lub rozmawiały na ten temat z lekarzem. Więc po co te złośliwości? Jeżeli nie masz nic na ten temat do napisania to napisz ze nie miałaś takiej sytuacji albo zignoruj wiadomość.
 
reklama
Dokładnie po co.... chyba nie przeczytałaś mojej wiadomości ze zrozumieniem. Zwróciłam się z prośbą do osób które równiez miały tak interpretowane wyniki lub rozmawiały na ten temat z lekarzem. Więc po co te złośliwości? Jeżeli nie masz nic na ten temat do napisania to napisz ze nie miałaś takiej sytuacji albo zignoruj wiadomość.
Ale ja nic złośliwie nie powiedziałam... Dżizasss
Mi chodziło o to, że skoro nie jesteśmy lekarzami, czyli osobami kompetentnymi w kwestii interpretacji wyników, a co za tym idzie nie mamy o tym pojęcia, to lepiej będzie, jeśli pójdziesz do lekarza i on Ci wyjaśni, a nie laik np. taki jak ja, który mógłby ewentualnie opierać się na wujku google! [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Oczywiście, że zinterpretuje wynik z lekarzem na najbliższej wizycie ale chciałam znaleźć coś co potwierdzi moje przypuszczenia, że nie ma powodów do zmartwień :-) Co do laboratorium to nie ma szans oni żadnych informacji nie udzielą nawet nie mają takiego prawa. eveee źle odebrałam Twoją wiadomość ja zdałam pytanie z myślą, że może ktoś już taką sytuację miał.
 
No właśnie warunki w miejskim sa fatalne...jakiejś kobitce sie podobno po cesarce lozko zlamalo w pol na sali i rypnela o ziemie...ludzie dbaja o ciebie,bo musza ale jak ram bylam pare razy to plakac sie chce jakie warunki....
Medicor za to luksus,lataja dookola ciebie i jedzenie mega[emoji3] no mowia,ze odsylaja i tak do szpitala jak cos sie dzieje,ale trzeba byc dobrej mysli. Ja tam mysle tylko o NS bo mieszkam obok szpitali w sumie to po co jezdzic niewiadomo gdzie.

Na Nawojowska od lat do tego samego lekarza. A ty?

Czyli mam rozumieć ze jak coś będziesz rodzic w medikorze :D tez się zastanawiam :p
Chodzę do PROMED :)
 
Oczywiście, że zinterpretuje wynik z lekarzem na najbliższej wizycie ale chciałam znaleźć coś co potwierdzi moje przypuszczenia, że nie ma powodów do zmartwień :-) Co do laboratorium to nie ma szans oni żadnych informacji nie udzielą nawet nie mają takiego prawa. eveee źle odebrałam Twoją wiadomość ja zdałam pytanie z myślą, że może ktoś już taką sytuację miał.

Krainka ja mam napisane ujemny ale mam podane jakies wartości ktore sa w dolnej granicy przedziałów podanych obok. Jak masz napisane ujemny to wynik masz negatywny. Jeśli chcesz to zrobię ci jutro fotkę jak mam ja:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Mam ten sam problem. Cera na twarzy jak nastolatka pryszczata[emoji14]:(
Mało tego moje włosy są jakieś niesforne bardzo szybko się przetłuszczają i zauważyłam na dekolcie i plecach dużo wyprysków :(




 
reklama
można coś na to poradzić? włosy mi też lecą, paznokcie dramat- byłam dzisiaj u kosmetyczki i myślałam że padnę z bólu jak ręce włożyłam pod lampę tak piekło.. wszystko jakieś wydelikacone ;) a najgorsze jak się zapomnę, na łóżku przekręcę lub schylę po coś i mi się skóra na brzuchu napina i ciągnie :/ to już ten czas czy mi się za bardzo przytyło???
 
Do góry