reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
A to przy cukrzycy trzeba wcześniej doprowadzić do porodu? Dlaczego? Nie wiedziałam o tym..
W moim przypadku tak 9 lat temu było:)chodzi o wachania cukru i nie potrzebny przez to stres skoro dzidzia już 36tyg uznawana jest za donoszona bynajmniej ja mam tak na wypisie:)a młoda miała wtedy 3480 więc też sporo

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
W moim przypadku tak 9 lat temu było:)chodzi o wachania cukru i nie potrzebny przez to stres skoro dzidzia już 36tyg uznawana jest za donoszona bynajmniej ja mam tak na wypisie:)a młoda miała wtedy 3480 więc też sporo

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

O no to rozumiem. Duża była Twoja córcia jak na 36 tydzień.(to moja Niunia urodzona w terminie miała 3340g ) A poprzednio rodziłaś siłami natury czy cesarkę miałaś?
 
właśnie szukając sukienki na weselę na Zalando kliknęłam na dział dziecięcy... jakie tam cudowności! i jaka cenaaaaaaa! Dla siebie taniej bym połowę kupiła heh
 
Chociaż u mnie przy HIV jest tylko napisane że "niereaktywny" i nic więcej, przy całej reszcie są podane jakieś parametry. Szukałaś czegoś na necie?
 
reklama
Nie mam pojęcia podobno w MEDIKOR są lepsze warunki ale w miejskim szpitalu jest lepszy sprzęt do ratowania dziecka w razie jakichś komplikacji w sumie to sama nie wiem :) wolałabym Sącz od Gorlic czy Krynicy bo bliżej :)
No właśnie warunki w miejskim sa fatalne...jakiejś kobitce sie podobno po cesarce lozko zlamalo w pol na sali i rypnela o ziemie...ludzie dbaja o ciebie,bo musza ale jak ram bylam pare razy to plakac sie chce jakie warunki....
Medicor za to luksus,lataja dookola ciebie i jedzenie mega[emoji3] no mowia,ze odsylaja i tak do szpitala jak cos sie dzieje,ale trzeba byc dobrej mysli. Ja tam mysle tylko o NS bo mieszkam obok szpitali w sumie to po co jezdzic niewiadomo gdzie.
A gdzie chodzisz do ginekologa? :D
Na Nawojowska od lat do tego samego lekarza. A ty?

 
Do góry